Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért takaródzom be mindig?...

Miért takaródzom be mindig? És hogyan szokhatnék le erről?

Figyelt kérdés
Ha 31 fok is van ék a klíma alatt is aetakarodzok.

#klíma #31fok #betakaródzás
2015. aug. 14. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik takaró alatt érzik csak magukat biztonságban. Te nem vagy ilyen?
2015. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Én is betakarózok, mert félek, hogy ha elalszok fázni fogok.


Ha téged ennyire zavar, akkor csináld azt, hogy hosszú pizsamanadrágban fekszel le (az mégis védelmet nyújt) vagy zokniban. Aztán utána azt is el lehet hagyni idővel

2015. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi baj nincs, én is mindig mikor lefekszem jól betakarózom, olyankor még hideg. Jól betakarózóm magam és olyankor könnyen bealszok.
2015. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja köszi.Zöldpacsi mindenkinek.:-)
2015. aug. 14. 22:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csakis takaróval tudok aludni. Biztonságban érzem magam tőle. :)
2015. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Egyszerűen kényelmetlen takaró nélkül aludni. Nincs ezzel semmi baj.
2015. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Naaa, pont az előbb írtam ki egy hasonló kérdést, hogy a b.nőm miért takarózik folyton!! Gondolom, te is lány vagy...
2015. aug. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak és kizárólag betakarózva vagyok képes aludni. Nélküle egyszerűen nem megy. Van vagy 30°C a szobámban, de még így is muszáj, de legalább már leváltottam a takarómat egy ilyen vékonyabb plédszerűségre. Takaró, párnák, plüssállat...nekem ezekre szükségem van különben nem alszom jól, pedig nem 5 éves vagyok:) Sokszor csinálok olyat is, hogy kinyitom az ablakot éjszaka, hogy frissebb és hűvösebb legyen a levegő, de ugyanúgy betakarózok, szóval sokat nem érzek belőle, de jobban érzem magam tőle:)
2015. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,és igen én is lány vagyok.
2015. aug. 15. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!