Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a körömrá...

Nikedas kérdése:

Hogyan szokhatnék le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Nyáron szép körmöket szeretnék!💅💅
2015. jún. 14. 11:33
 1/2 anonim válasza:
Az avonban pl. van egy erre a célra szolgáló lakk.Átlátszó,de keserű,mint a méreg. Ha az van rajta, tuti nem rágod majd,mert felfordul a gyomrod :)
2015. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia:) én is ragtam körmöm de leszoktam róla. Pedig még egy hete ragtam. .. mindegy:) szóval: ami segíthet: gondolj arra, hogyha nem ragod, akkor egy hét múlva milyen szét lesz, és te is kifesthetwd ( persze most is kifesthetwd, sok úgy nem olyan szép mintha hosszú lenne a kormod , de, most is festd ki, ez is csak gy tipp, mert ha teszel rá valamilyen matricát pl. akkor látod h milyen szép, és sajnalod , keptelen leszel ra hogy lekapard. Én is így hagytam abba és most meswgyonyoruek a kormeim a festés miatt... én Cutepolish videóit néztem és onnan csináltam meg a körmöm minden második nap és most hosszú mert amíg ki volt festve addig hagytam és nem kavartak le a körmöm és most nagyonvhosszu. Stoval: fest ki s kormod szépen és díszítsd ki úgy megno, és tada:) remélem tudtam segíteni:*
2015. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!