Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szokhatnék le a társalg...

Hogyan szokhatnék le a társalgásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kissé furán fog hangzani, tudom, de jól esik ha kiadom magamból.

17 éves fiú vagyok. Annyit kell tudni rólam, hogy rettentő unalmas vagyok, és mindig gyenge poénokat mondok, csak ezt nem veszem észre.

Amióta az eszemet tudom, mindig unalmas dolgaim voltak, ezért utáltak meg sok helyen. Talán ez vezetett idáig, hogy ennyire belezavarodtam a magányba.

A lényeg annyi hogy ovodától kezdve egészen 9.-ik osztályig bántottak. Mindig én voltam a célkereszt, mindenki szemében, gyakran a lányokéban is, és nem tudtam mit tenni. Most újrajárom a 9.-et, mert eddig szk.-s voltam, de átíratkoztam gimibe, emiatt vagyok megint 9.-es. Itt már azért sokkal jobb a közeg, nem tudják a multam, van is pár barátom. Csakhogy a tavalyiak betaláltak (4 lány, az egyik közülük egy dagadt páva disznó, a többi meg útszéli... Iskolát nem válthattam, így ugyanoda járok mint tavaly), és minden szünetben szivatnak valamivel, hol szóban, hol testileg. Én meg ugye az alacsony, vézna termetemmel, és az 52 kg-mal nem tudok mit tenni ellenük, nem is amiatt hogy sokkal nagyobbak nálam, hanem mert lányok.

Senkihez sem merek odamenni szünetekben beszélgetni, mert félek hogy mondok valami marhaságot, és kiutál ő is. Ráadásul sok az ismerős alak, főleg a volt barátok, és rossz látni őket hogy mindig van kivel társalogniuk, én emg csak ülök ott, és úgy teszek mintha a telefonommal csinálnék valamit. Rettentő rossz...

Hobbim a fotózás, főleg a vonatok/repülők/egyéb de ezzel is akad probléma. Ugye csinálom is rendesen, és szerintem egészen jók, csak hát amikor fölteszem valahova, akkor egyböl jön valami farok, és egyböl odaír valami kicsit sem vicces marhaságot, és akkor mindenki (Az én posztom alatt) elkezdni nyalni a seggét, hogy haha, meg minden, aztán emg ez a valaki azt mondja hogy ez szar, és akkor a többiek is átállnak erre a véleményre, meg mindenhol ellenem vannak, sose támogatják az ötleteimet, vagy a próbálkozásaimat, ha próbálok poénkodni valamit, le vagyok oltva hogy gyász, meg kattant vagyok, meg hogy nem vicces, stb. ne ragozzuk. De szerintem ez azért van, mert hiába vagyok 17, jó ha 12-nek kinézek és nem milliós értékű felszereléssel rendelkezem.

Szóval... Le akarok szokni erről hogy bárhova is odanyögök valamit, akár személyesen, akár neten, akár ismerem, akár nem az illetőt. Vissza akarok húzódni, a tömeg mögé, leghátra, hogy ne vegyenek észre. Csak az a baj, hogy ez hiába van meg, mert mindaddig amig nem látok valamit hogy poénkodnak, akkor érzem a késztetést hogy odaírjak valamit ami szerintem vicces, de mások szerint nem az, és akkor én leszek a szivatás középpontja.

Szóval... Ja.

Rettentő kuszára sikeredett, szóval bocsi mindenkitől. :C (Ez se volt vicces, tudom.)

Ja, és öld meg magad/szerezz barátnőt/gyúrj/matyizz jellegű kommenteket nem kérek. Elég jól megvagyok nélkülük is, köszi.


2014. dec. 12. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem az a megoldás, hogy elhatározod, hogy remeteéletet élsz, és akkor nem beszélsz senkivel. Csak a társaságodat kell megtalálni, amit lehet, hogy nem az iskolában fogsz. Viszont ha vannak olyan emberek, akikkel jóban vagy, akkor ne félj odamenni hozzájuk, és beszélgetni.

Amúgy írj, ha gondolod :)

2014. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Regisztrálj online játékokra,lehetőleg olyan helyre ahol csapatban kell játszani.Ott senkinek fogalma nincs arról,hogy ki van a név mögött,tehát előitéleteik sem lesznek,ott próbálj beszélgetni,poénkodni.Vagy chat oldalakon.Ha addig jut a dolog,hogy megoszt.

játok egymással a fészbuk oldalatokat,akkor csinálj egy kamut,ahol nincs fent képed.

2014. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de miért nem gyúrsz egy kicsit?

Nem kell beletörődni abba, hogy 52 kg vagy.

Tömegnövelj, lehetsz még 82 is, most vagy hozzá a legjobb korban!

Később sokkal többet kell már dolgoznod az eredményekért, és az már nem is biztos, hogy megmarad.

Ez viszont ha most felépíted magad, megmarad életed végéig, csak max karban kell tartani a vonalakat.


Szóval napi 3x30 deka csirkemell vagy 2x fél kiló marhahús, arginin, maltodextrin, BCAA amino, és tejsavó koncentrátum.


A scitec, meg a biotech usa stb termékeit felejtsd el, csak alapanyagokat használj, és te magad adagold!


Irány a terem!

2014. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1) Valahogy most jobban hajlok effelé. Főleg a Decembertől Márciusig tartó depis időszakban. Aztán nyáron jobb.

2) The-Westet tolom, de ott is egyedül. :C

3) Na még az kéne nekem. Nem akarok gyúrni. Minek?

Egyszer próbáltam edzeni, kemény 4 napig tartott, utána meguntam. NEm az én sportom. Különben is, mit kezdjek azzal, ha szénné lennék gyúrva? Nincs szívem megütni senkit. Arra meg nincs időm, hogy utána folytassam, hogy ne menjen vissza az izmom. Egyszer egy gyerek baszogatott (jött mögöttem végig) és annyira fölkúrta az agyam, hogy az első tárgy ami mellettem volt (jelen esetben egy kb. 2 méteres ág) fölkaptam, megfordultam, és izombol hozzákúrtam a gyerekhez. Leszartam, hogy szarrá van gyúrva, meg hogy később megvert, kiadtam magambol a dühöt. Utána bocsánatot kértem tőle. Csórinak belilult a fél oldala xd

Arra ezt a ki vagyok gyúrva dolgot nem tudnám használni, hogy csajozzak, mint ahogy mások csinálják. Nincs szükségem barátnőre, ezáltal fölöslegesnek érzem.

Megint hülyén fogalmaztam meg. Ma nem tudok fogalmazni, nézzétek el nekem...

2014. dec. 12. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jófej lehetsz,az írásod alapján.Van benned önirónia:)

Olvass inkább könyvet a telefon piszka helyett.

Én talán valami túrázós társaságot keresnék.Ott normális értékrendje van a legtöbb embernek és jó program is.

2014. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Országútival járkálok, csak anyu félt, így nem nagyon enged társaságba se sehova :c :)

Meg ha megyek is néha egyedül, akkor sosincs lebeszélve haverokon kívül másokkal, ha meg látok egy "kollégát", megvárom, intünk egymásnak, de ők küldik ugye mint a barom, én meg a régi Csepel országútival nem érek sokat a vadiúj félmilliós gépek ellen... :)

2014. dec. 12. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát west nekem nem jött be.Én nagyon sok ismerőst szereztem Klánháborún,Ikariamon,Khanwarson,bár az utóbbi most nem tudom mennyire aktív.
2014. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!