Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tűntek a normális férfi...

Hova tűntek a normális férfi farmer nadrágok?

Figyelt kérdés

Manapság csak ezt a feszülős retket kapni, amibe folyamatosan csak a megjegyzéseket kapom, és pár homoba is belebotlom 1-2x volt rajtam ilyen nadrág azóta kénytelen vagyok nagyobbat venni aminek a dereka bő és az alját fel kell hajtani.


20/F



2015. aug. 15. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A férjem sem vesz fel cuppanós nadrágokat - szerencsére. Ősszel meg télen szoktak lenni a darabáras Hádá-kban normális fazonú és anyagú farmergatyák, neki onnan szoktunk venni. Illetve a Kik-ben vannak még néha normálisak.
2015. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem hogy csak nekem vannak ilyen problémáim... a méretemben lévő farmerek úgy rámtapadnak, mint egy szaros latexruha, olyan szűk mind... pedig rengeteg boltban jártam.
2015. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Criminal skate boltba van rendes farmer bár drágább bolt.
2015. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tehát nem vagyok egyedül...


Turkáló.

Néha az Auchanban is lehet találni szerintem jókat,de nagyon ritkán.

2015. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem egyedül vagyok ezzel. A mai farmerek úgy rácuppanak a lábamra hogy nem tudok felülni a kerékpárra, tekerni meg lehetetlen lenne. Sőt leülni sem lehet bennük.
2015. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne aggódj, a női farmerekkel is ugyanez a gond. Nem mindenkinek jön be a testre cuppanós skinny fazon, tele műszállal, de másmilyet nem kapni.
2015. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok,engem nem néznek benne homokosnak,viszont utálom ezeket a szűk nadrágokat én is,már évek óta csak ezek vannak boltokban.Egyszerűen szerintem idétlenül néz ki...néha csizmával tud jól kinézni,de sportcipővel borzadály..és kérlek ne pontozzatok le azért,mert lányként írtam 19/L
2015. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!