Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet nagy választékban...

Hol lehet nagy választékban kicsi, nem cső és nem koptatott, hanem normális (max.28-as) férfi farmert kapni lehetőleg nagy választékban?

Figyelt kérdés

Mindenhol a nagy méreteket erőltetik, alig van 1-2 ekkora méretű farmer általában, azok is szaggatottak, koptatottak, csőnadrágok, nincs egy normális, szokványos farmer sem. Már ott tartok, hogy az ár sem igazán befolyásol, csak fel tudjam próbálni előtte, és jó legyen.

Tudtok ilyen helyet, ahol foglalkoznak az sovány emberekkel (nem tudok hízni, és nem is áll szándékomban), és nem a "nagy méretben is" szöveget nyomják, mintha csak ott lenne nagy méret? Budapesti vagyok.



2015. márc. 21. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz be turkálókba, Kik-be, a Tesco F&F részlegére, ezeken a helyeken szoktak normális farmerek lenni.

Ha megengedheted magadnak a drágábbakat, akkor próbáld meg a Levi's-t, Wrangler-t, Van Graaf-t. Ilyen boltok vannak az Árkádban.

2015. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Turkáló kivételével (ott még nehezebb lenne találni szerintem) ezeket mind néztem, és semmi. :( Tescoban és Kik-ben olykor-olykor előfordul, de általában az is cső, vagy koptatott nadrág. Abban reménykedek, hátha valaki tud biztosra olyan helyet, ahol foglalkoznak mindig a kisebbekkel is, nem csak a nagyobb termetekkel. Köszönöm a választ, értékelem hasznosnak, mert amúgy tényleg itt szokott előfordulni, még ha ritkán is.
2015. márc. 21. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Fú, átérzem a helyzeted, én 30-as nadrágokat hordok, de azt is nehezen találok, 28-ast még szerintem nem is láttam életemben sehol.

Egyébként varratásra nem gondoltál? Drágább, mint egy F'n'F, de messze nem egy Wrangler/Levi's kategória, és akkor aztán olyan lesz, amilyet csak szeretnél. Fameranyagot választasz méteráru boltban, és csináltatsz egyszerre akár 3-4 darabot is, amit pengén rád szabnak. Egy Levi's árából szerintem kettőt biztosan, ha szerencséd van 3 nadrágot varrathatsz.

2015. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 27-28-as gatyákat hordok, viszont én pont a feszülősebb fazonú csőgatyákat szeretem. :) Általában kínaikban szoktam venni, és a csőgatyák mellett azért általában szoktam látni sima egyenesszárú gatyákat is ebben a méretben. Szóval kínai boltokban is érdemes nézelődni. :)
2015. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mind hasznos válasz. :) Kvázi egy darabot találtam a Tescoban. Márkásabb boltban is belefutottam most, de nem tetszett, mindenhol a cső és koptatott nadrágokat nyomják, ráadásul 15-30 ezerért. Ha valaki talál valami bevált helyet (mondjuk 10 ezerig), írja meg. :) Köszönöm!
2015. márc. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!