Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg anyukám,...

Miért nem érti meg anyukám, hogy egy normális farmer pl. nem 2000 Ft?

Figyelt kérdés

Szóval, nem vagyunk gazdagok... Anyukám egyedül nevel minket a két testvéremmel, és azt megértem, hogy nem tudunk havonta új hipermárkás ruhadarabokat venni, de Ő akkor sem akar venni nekem, kicsit jobb minőségű ruhákat ha éppen tudnánk. Már egy csomó ideje ugyanabban a 2-2.5 ezer Ft farmerban járok mindenhová és Ő tényleg nem látja, hogy az milyen hülyén néz ki. Ő úgy látja, mintha teljesen jó lenne pedig nem. És nekem tényleg nem szokásom követelőzni stb. De (hülyén hangzik, pedig) ez így tönkre teszi az egész életemet, mivel a suliba cikiznek, így nem tudok olyan jól összpontosítani a tanulásra, meg alapba elmegy az egész életkedvem... Hogyan kéne megértetnem vele, hogy így úgy nézek ki mint egy hajléktalan?! Ha ezt látná, rögtön magától venne nekem normális ruhákat, de Ő nem lát különbséget egy 500 és egy 5000 Ft-s ruhadarab között.

15/f


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. okt. 21. 21:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél turkálókban ruhákat.

Olcsó és ott tényleg jó minőségű ruhák is vannak.

2014. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%

Amit itt leírtál, mondd el neki! Tesco-ban szoktak lenni leárazások, meg ott azért jobb ruhák is vannak :) Próbáljatok esetleg ott körülnézni :)

14/L

2014. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
7%

"Vegyél turkálókban ruhákat. "

nem, köszi.

2014. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a kérdést kár volt ide kiírnod...

Mindjárt kapsz itt hideget, meleget.:)

2014. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Hát a turikban a ruhák 99,9 százaléka általában női ruha... vannak ott jó dolgok, de fiúkra, férfiakra esélytelen... esetleg kérdd el tőle azt a 2000 Ft-t és gyűjtsd a szeme láttára egy perselybe, majd ha összegyűlt a szimpatikus farmerodra, akkor vedd meg magadnak.
2014. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%

A turkáló tényleg jó ötlet. :)

Én ismerek olyan hírességet,aki egy ideig ott vette a ruháit,pedig meg nem mondtam volna róla hogy onnan való :D

2014. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, mi a bajotok a turkálóval. AZ ott vett ruhák minimum 3x tovább tartanak, mint a drágán "rendes" boltban vett ruhák.
2014. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%
Nem derul ki a leirasodbol, hogy csak arkategoriaban eltero ruhadarabokrol van szo, amik neked nem tetszenek (mert egyebkent megsugom, szinte mindenhol ugyanazt aruljak, olyan oriasi kulonbsegek nincsenek) vagy esetleg kopott, szakadt ruhakrol beszelunk. Nem mindegy. Nagyon nem. Az en anyam meg olcso ruhakat sem nagyon vett nekem. A ruhaim 80&- ban masoktol kapott darabok voltak (a tobbit rokonomtol kaptam) es sokszor az evszaknak sem megfeleloek. Elofordult hogy telen a latyakban, hidegben egy szakadt sportcipoben kellett jarkalnom, mert nem volt mas. Meg is betgedtem emiatt nem egyszer, nem kicsit. Alapbol nem voltunk szegenyek, csak az anyam egyedul magara gondolt es mindig csak az adossagot csinalta a hulyesegeivel. Arra tellett, csak ram nem. Na en mondhatom hogy nem kaptam semmit. :) Szoval gondold at, hatha csak te tulzol mert szebb ruhakat szeretnel.
2014. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
98%
5-ös vagyok, nekem nincs bajom vele, az én ruháim is onnan vannak, csak a tapasztalataimat írtam le a férfi ruhákkal kapcsolatban :)
2014. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%

"nem Köszi"

lol, voltal mar egy igényesebb turkaloban?? Tele van minőségi ruhával megfizethető aron. Es szerintem ez lenne a megoldás.


Kérj anyudtol penzt, es Menj el magad a tuekaloba, ne ot küld. Igy te tudsz valadztani

2014. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!