Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik film melyik jelenetét...

Melyik film melyik jelenetét élnétek át egyszer szívesen a valóságban? (lent még egy kérdés)

Figyelt kérdés
Vagy történt -e már veletek olyan esemény, ami egy bizonyos film, bizonyos jelenetét idézte fel bennetek?

2015. aug. 15. 15:43
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
A Hullámok hercege c. film zárórésze megtörtént majdnem ugyanilyen kontextusban velem. Amióta láttam azt a filmet, az egyik No1.
2018. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
84%

Amikor felb***nak agyilag, szívesen átváltoznék Hulká, hogy lezúzzam az idiótákat. :D

Amúgy a legizgibb jelenetek pont olyanok általában, amiket az ember élesben nem próbálna ki. Egy kivétel jut eszembe: mikor a főhős teljes egészében felvállalja önmagát, és ezáltal arat sikert. Ilyen eddig velem kétszer történt (egyszer egy újságcikkel, amivel nyertem egy pályázaton, egyszer pedig egy előadáson volt egy spontán megnyilvánulásom, amit mindenki megtapsolt), szóval lehetséges, de nagyon ritka élmény.

2018. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

ez a felvállalod magad és bejön tényleg klassz élmény utolsó:)

és csajozásnál vetettem be először.

nem jött össze aznap este semmi,úgyhogy ültem a szórakozóhelyen egy sörrel magamba reccsenve és odaült velem szembe egy jó formájú kiscsaj.

én meg mondtam neki minden mindegy alapon-szia!te vagy itt a legszebb lány.mit szólnál hozzá,ha kimennénk a kocsimba,levetkőznénk meztelenre és megvárnának hátha történik valami.

erre végigmérte a vigyorgó pofázmányomat majd azt mondta-oké,menjünk...

és mentünk.

2018. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan nem film, hanem sorozat, de ezt a jelenetet, mintha csak az én hétköznapjaimról mintázták volna:


https://www.youtube.com/watch?v=ErgwcNqaCDU


37/N

2018. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Amúgy bár tériszonyom van, és utálom a hangos/környezetszennyező járműveket, de ezt egyszer azért igen:

[link] (Első 1 perc) :)

2018. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Én leragadtam a Bonnie és Clide szintnél sajnos. Az aktuális barátomról mindig kiderül hogy vagy nemrég szabadult, vagybe fog kerülni. Néha bele is rángatnak ebbe abba, a rendőrség meg olyan buta hogy engem is bűnrészesnek vádol holott én a megtestesült legalitás vagyok. "Csodás", mikor az egyik szobában a szerelmem, másikban engem vallatnak hogy aztán ujra átélhetjük a boldogságot amit a szabadság ad, mikor ugy döntenek, elengednek.

Elköltözök külföldre, uj élet, uj szerelem, erre nicsak rendőrség már megint a láthatáron. Közuti ellenőrzésből mi lett? Legyenek szivesek szívesek átülni a rendőrautoba.


Én szeretnék inkább olyan elfujta a szél és ilyesmi filmeket inkább

2018. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

26. Vagyok

Kb sok sok év mulva megtaláltam facen a gyerekkori szerelmem adatlapját, tesoi irták, hogy bent van, üzenni tudok csak max neki.

2018. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Én gyakran játszok el a gondolattal, hogy milyen jó lenne, ha ebben és ebben a filmbéli helyzetben én is ott lehetnék.

Főleg az ostromhelyzetek vonzanak ilyen tekintetben. Pl.: Egri csillagokban a vár ostroma, vagy A gyűrűk urában Minas Tirith ostroma. Viszont én csak úgy szeretnék a helyszínen lenni, hogy egy rejtett helyről pl. "mesterlövészpuskával" lőhetném az ellenséget, akinek sejtelme se lenne arról, hogy én is ott vagyok.

Minas Tirith szerintem lélegzetelállító látvány és érzés lehet. Szívesen kipróbálnám azt is, hogy milyen lehet ott élni békeidőben.

2019. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
western film akasztás jelenetét kipróbálnám mint elítélt, mindig izgatott a téma
2020. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
21 vagyok: A "Véres küzdelem" c. filmben, amikor a nő lerendezi a pasit, a pasi helyében lennék.
2020. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!