Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A valóságban is létezik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is létezik a nagy, drámai könyvbéli szerelem?

Figyelt kérdés

Annyit olvastam már erről, de nem tudom, hogy lehet-e ilyesmit remélni a való életben is. Én teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren (talán ez a kérdés gyermeki mivoltának oka), ezért szeretném hallani olyanok válaszát, akik már "többet láttak".

20/L



2014. okt. 2. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik.
2014. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
még szép.
2014. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
Létezik! Már több mint egy éve így érzek :) Ráadásul tudok közben józanul is gondolkodni, ezért azt is tudom, hogy együtt érdemes leélnünk az életünket ;)
2014. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem tapasztaltam és nem is láttam a környezetemben sem. Szerelmek már voltak, jöttek-mentek. Volt fellángolás, volt ami évekig is eltartott, de elmúlt, pedig az elején azt hitték, együtt élik le az életüket. Én még szerelmes se nagyon voltam, holott barátom már nem egy volt. Egyszerűen nem vagyok szerelmes típus, nem is nagyon vágyom rá, pár nélkül is ugyanúgy elvagyok, mintha van valakim. Mindig én szakítottam, mert ráuntam az adott férfira. Most van barátom fél éve. Józan ésszel el tudom vele képzelni az életem akár életünk végéig is, az érzelmeim nem befolyásolnak. Jó vele, de nélküle is ugyanilyen lenne.
2014. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az, ha valaki ilyet érez, annak valami nem működik az agyában.
2014. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!