Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik film melyik jelenetét...

Melyik film melyik jelenetét élnétek át egyszer szívesen a valóságban? (lent még egy kérdés)

Figyelt kérdés
Vagy történt -e már veletek olyan esemény, ami egy bizonyos film, bizonyos jelenetét idézte fel bennetek?

2015. aug. 15. 15:43
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Csakis az Ördögűző,elvégre milyen menő lenne ha körbetekeredne a fejem a nyakamon... :-D
2020. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
101 kiskutya
2020. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Az osztály. Utolsó jelenet.
2020. márc. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
A varrónő / ruhakészítő (The Dressmaker) - az egész filmet átélném Myrtle szerepében.
2020. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
A you című sorozatban, amikor sexelnek. Joe es Beck....
2020. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Ami megtörtént majdnem ugyanúgy az a csúcskölykök wc-s jelenete volt.
2020. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Ha csak 1db konkrét jelenetet lehet választani, akkor azt, amikor Harry Potter (én lennék ő) megveszi az első varázspálcáját. :) De amúgy a HP1 elejéből a legtöbb hasonló jellegű jelenetet szívesen átélném, pl. mikor megtudja, hogy varázsló, vagy mikor először pillantja meg a csónakból a Roxfort épületét, vagy amikor a nagytermet, vagy mikor a süveg beosztja a Griffendélbe, meg amikor megjelenik előttük a semmiből a sok finomság (bár ez utóbbit talán csak az éhség mondatja velem :D)
2020. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Idegroncs Derbi, szívesen lettem volna a fiú, akinek nagyon kellett volna pisilnie.
2020. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát most mondjam, hogy a Titanicot? 😂

Amúgy azt a részt amikor, Rose leereszkedik a csónakkal, Jack meg biztonságban akarja tudni és akkor Rose vissza szalad Jackhez.

Ezért a jelenetért néztem meg minden egyes alkalommal a filmet.

Amúgy jó lenne, ha ezesetben Leó és én is túl élnénk.


Ja meg az Eredetből, amikor az útvesztő tervezős csaj elsőnek megy bele Leonardo fejébe.

2020. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

A szoba című film nagyon elgondolkoztat néha..

Azt a jelenetet szívesen átélném, mikor a főszereplők mindenfélét kérnek a szobától és tobzódnak a sok jóban.

El szoktam gondolkozni rajta néha, vajon én miket kérnék? Mennyire lenne az jó nekem, ha lenne egy ilyen szobám? Vajon meddig mennék el, mi történne?


Azon kívül a Twin peaksben tulajdonképpen mindegy melyik (női) szereplő jelenetét, mert ott inkább maga a film hangulata, a szereplői, az az egész atmoszféra és a környezet, ahol játszódik, az így egészében nagyon közel áll hozzám, nagyon kíváncsi lennék, milyen lehetett azokat a szerepeket átélni. De ezen belül is, amit feltétlenül kipróbálnék az valami "közelebbi" jelenet Bobby Briggssel és James Hurley-vel.

2020. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!