Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék gyerekkórházban...

Pilátus kérdése:

Szeretnék gyerekkórházban önkénteskedni, hogyan tehetem meg? 17/L

Figyelt kérdés
Sok weblapot átböngésztem már ezzel kapcsolatban, de egyikben sem vagyok teljesen biztos. Elsősorban nem játszóházas, kézműves, bábozós foglalkozásra szeretnék jelentkezni, mivel sok gyerekkel nehezen boldogulok egyszerre. Inkább rákos, szívbeteg, vagy bármilyen fekvő, esetleg gépre kötött gyerekkel szeretnék beszélgetni, olvasni neki, visszalátogatni hozzá, a társasága lenni. A sulim a Kálvin térnél van, tehát a belvárosban, vagy ahhoz közeli kórházakban szeretnék önkénteskedni(pl. Heim Pál Kórház), de mit csináljak? írjak nekik? Ha valaki ért a témához, kérem, segítsen! :)

2015. aug. 17. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ápolási igazgatót keresd. Írhatsz is emailt vagy személyesen megkérdezed. Ők segítenek.
2015. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!