Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem jóvá a rólam...

Hogyan tegyem jóvá a rólam kialakított képet az embereknél?

Figyelt kérdés

kisebb városban élek, ahol szinte mindenki ismer mindenkit, mindenki tud mindenről, gyorsan terjednek a hírek. elváltam, 32 éves vagyok. főleg azért lett vége, mert sokat bulizgattam, ittam és elveszítettem az önuralmamat. nyilván nem fetrengtem meg nem csaltam meg a férjemet, csak éppen túl kedves, közvetlen voltam a férfiakkal és flörtöltem. persze sok probléma volt közöttünk de ez volt a fő ok.

elmentem dokihoz is hogy kibeszéljem magambol és rájöjjek mi lehet a gond. eldöntöttem hogy a válás után megváltozok... sajnos nem tartott sokáig, volt esküvő, buli, szülinap és megismerkedtem egy sráccal... ismeri mindenki nagyon jó fej, és jókat beszélgettünk alakulgatott valami. vsizont megint elszúrtam azzal, hogy szinte mind a 4 buliba sokat ittam, szinte rávetettem magam és hagytam hogy más pasik is udvaroljanak.. nem történt senkivel semmi de úgy ézrem hogy most egy nagy büdös ribinek tartanak aki még alkoholista is... nem akartam ilyen mélyre süllyedni, a pasi sem hív és nem ír már, nem válaszol a leveleimre sem mert én írtam neki a neten hogy bocsi és mi a gond stb. de semmi választ nem kaptam. azóta nem merek a városba menni pedig annyira nagyon rossz dolgot nem tettem mert nem feküldtem össze senkivel meg ilyesmi... de akkor is nagyon gáznak érzem magam és ezt az egészet... napokig bőgtem és agyaltam hogy lehetek ennyire buta hülye nő.. nem voltam azóta dokinál de készülök mert már kikészítettem mindenkt a családomat és magamat is. szerintetek mit tegyek ezek után? hogyan lehet bebizonyítani hogy az ember megváltozott? nem fogok odamenni arra a helyre ahol dolgozik a pasi a másik helyen meg a haverja és így tovább.. látják majd hogy beültem a barátnőimmel és iszunk egy pohár bort vagy csak ott vagyok? nem... de akkor mit tegyek? várjak napokat, heteket hogy elfelejtsenek? vagy menjek másik városba? szánalmas vagyok, szörnyű vagyok, pedig nem panaszkodhatom az életemre... volt már valaki hasonló cipőben? mert én kivagyok nagyon, nagyon nagyon szánamlas és undoríto vagyok... hogyan bizonyítsak hogy megváltoztam????


2015. aug. 17. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de kur.ából lesz a legjobb feleség. Viccet félre téve magadnak köszönheted. :D
2015. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy jóval idősebb faszit, aki nem fog féltékenykedni, menj hozzá feleségül esetleg egy másik városba. De a piálásokat végérvényesen meg kell szüntetned. Bulizni is lehet pia nélkül, amit nem úgy kell előadni, hogy "én nem iszom alkoholt" hanem a poharat csak fogni kell, de belekortyolni soha! Remélem érted mit akarok mondani! 48f
2015. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Szerintem azért ne legyen ekkora bűntudatod, mert véleményem szerint nem tettél semmi olyat ami apszolut rossz lenne!

Az is bizonyítja, hogy nem vagy egy hűvös ribi, hogy bánt a dolog, s szeretnéd tisztázni magad! Változtatni mindig lehet, de ha te ilyen vagy, akkor hát ilyen vagy. Biztos vannak akik simán elfogadják a flörtös stílusod! Úgy, hogy szerintem ez a dolog ne bátson ennyire, mert tényleg igazságtalan lenne veled kapcsolatba!

Én azért drukkolok neked, hogy sikerüljön komolyodnod s, hogy tobbre becsüld magad!

Ha szeretnél válaszolni, kérdezni, akkor privibe tedd azt mert nem szoktam nézni nagyon részletesen az oldalt!

2015. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!