Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar embereknél miért a...

A magyar embereknél miért a túlsúly a normális? Mikor lettek ilyenek?

Figyelt kérdés

Kb ez nálunk a normális:

Nő: 170 centis, 75 kilós

Férfi: 180 centis, 100 kilós

És ha valaki ennel soványabb, az girhes sovány..., aki kövérebb, kicsit tulsulyos...


2015. aug. 12. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Azért ez túlzás, de annyira "bírom" a túlsúlyos, nagy hasú férfiakat, akik szerint a férfi 100 kg felett kezdődik, mert ők a felett vannak és közben lenézve a hasukat látják előbb nem a cerkát. :D Szánalmas.


Szerintem azért a legtöbb ember szemében a túlsúly ciki, és egy így is van rendjén. :D Bár azért ne érezze magát senki rosszul (egy kicsit azért lehet), de legalább ne szólja le a másikat, amikor a saját "háza" táján kéne kapirgálnia. :D 22/f

2015. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én épp az ellenkezőjét tapasztalom.Hogy lenézik őket.


-egy telt lány

2015. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Az emberek igyekszenek megfelelni a közhelyeknek. Ezen az oldalon is mindenki arra bíztat, hogy edzél, táplálkozz egészségesen, ne cigizz, néha kicsit lehet inni, de ne rugjál be minden nap, meg hasonlók.
2015. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy ez a normális,sehol se ez a normális,csak beképzeled

És szerintem 80 kg alatt nincsen férfi

2015. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az ember jól érzi magát a bőrében akkor teljesen mindegy.
2015. aug. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Késöbb cserélve lesz egy AMD Arhlon X4 860k-ra
2015. szept. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!