Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem unjátok még, hogy...

Ti nem unjátok még, hogy mindenki érvényesülni akar folyton, és hogy mindenki nyomja magát elôre, és kivetelesnek tehetségesnek gondolja magát, miközben az ego az egeket verdesi az átlag embereknél is?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

de, unom. maskulonben pedig nem erdekel, valahogyan nem ezekre az emberekre osszpontositok. akik nekem fontosak es akiket szeretek, azok nem ilyenek. nekem pedig csak ok a fontosak.

egyebkent meg artalanos korkep mostanaban, amirol irsz. az, hogy ervenyesulni akarnak, nyomulnak elore, onmagaban nem baj szerintem. a gond azzal van, hogy mindenki kulonlegesnek, es ezaltal feljebbvalonak hiszi magat, mint a tobbiek.

2015. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

És ez mért baj? Mindenki csak a rosszat hangoztassa magáról és bújjon az asztal alá mert ő aztán tuti nem viszi semmire az életben? Ez jobb lenne?

Egyébként meg mit érdekel téged hogy egyes emberek céltudatosak és törtetnek? Átgázolnak rajtad vagy mi? Érdekes én nemigazán találkozok ilyen emberekkel vagy lehet csak szimplán lesz*rom és nem veszem észre őket. Javasolni tudom neked is

2015. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem baj ha valaki céltudatos és törekvô,de itt mindenki túlbecsüli magàt,többre tartja a màsiknàl,meg is van róla gyôzödve,alapból központi természetû ez a nemzet,és egymàs képességeit le is értékelik,az elôrébb jutàsért,mindenki mindent jobban tud,jobban képesség és az eredmény egymàs leigàzàsa minden eszközzel,ezért ilyen szakadt ez a nemzet,túl akar lépni a màsikon,a legjobb,leggazdagabb akar lenni,ahelyett,hogy egymàst biztatnà,lelkesìtené,csupàncsak a jövôvel jàtszik...itt màr mindenki azt hiszi,hogy egy àldott nagy valaki...beképzelt minden ember..és önzô,és megis van az eredménye!
2015. ápr. 5. 21:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy azért nem talàlkozol,mert pont ilyen vagy,és észre sem veszed...fel sem tûnik màr
2015. ápr. 5. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán jobb lenne, ha otthon a sarokban zokognának és a világot hibáztatnák mindenért?
2015. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van különbség aközött, hogy valaki különlegesnek meg aközött, hogy jobbnak tartja magát. Nekem pl. van olyan érdeklődési köröm, ami nem mindenkinek (nyilván azért pár embernek igen, különben nem lenne olyan intézmény, ahol ezt űzni lehet), de ettől nem tartom magam jobbnak. Azért örülök neki, mert így van valami jó az életemben. Én hiszek abban, hogy minél több érdekeset csinálsz, annál boldogabb vagy. De nem hiszem jobbnak magam emiatt.
2016. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"és önzô,és megis van az eredménye!2


És mi az eredménye?

2016. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!