Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha idősebbnek néznek...

Az gáz ha idősebbnek néznek mint ahány vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és kopasz valamint izmosabb vagyok kortársaimnál. És egyfolytába 17-21 évesnek néznek (persze nem mindíg) a barátommal együtt. Komolyan a falunkban múltkor lecsókolomozott egy HETEDIKES.
2015. aug. 17. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Most talán előny lehet, később már nem annyira. De ez így megy, a fiatalabbak idősebbnek szeretnének kinézni, az idősebbek meg fiatalabbnak, legalábbis a többség.
2015. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2015. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy így megy, később nézhetik fiatalabbnak. Ez meg azért a hetedikesről is képet fest, nem lehet valami okos.
2015. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most nem gáz, de ha majd 25 évesen 35-nek néznek, akkor lesz gáz. Bár nem törvényszerű. Koraérett vagy.
2015. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tinikoromban engem is idosebbnel neztek, most meg fiatalabbnak huszas eveim vegen...szoval fordulhat, nem csak ugy mondtam,de nem.tusom, mit vagytok ilyen rosszoindulatuak
2015. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jó!! Negveheted a cigit/piát, személyi nélkül.
2015. aug. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megnéznélek. :D

Nem vagyok buza

2015. aug. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!