Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ciki, ha idősebbne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha idősebbnek néznek a koromnál? 21/F

Figyelt kérdés
22 leszek, és mindenki 25-30 közé tippel. Előny, vagy hátrány?
2015. aug. 13. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Férfinak hatalmas előny. Én 25 évesen nem nézek ki 18-nak. Az élet MINDEN területén hátrányt jelent. Örülj neki, hogy te ilyen szerencsésnek születtél.
2015. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az elsővel. Nem értem hol hátrány ha fiatalabbnak néz ki valaki. Én 10-12 évvel nézek ki fiatalabbnak, s eddig mindig csak előnyöm származott belőle, sokan irigykednek is rám emiatt. Olyan mintha örökké fiatal maradtam volna. :)

Szerintem hátrány, hogy idősebbnek nézel ki, mert mi lesz akkor veled 30-35 évesen? Úgy nézel majd ki, mint egy 45-50 éves? Az jó? Kopaszon, megőszülve, megereszkedett arccal. Ha fiatalabbnak néznél ki, akkor 35 évesen is huszonéves kinézettel csaphatnád a szelet a tizen-huszonéves csajoknak.

2015. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is fiatalabbnak nézek ki. Sajnálattal látom, hogy a volt osztálytársaim, kortársaim le vannak öregedve mellettem. Egy tízessel idősebbnek néznek ki tőlem. Ráncosak, őszek, kopaszok. Hát, ha ez előny lenne, akkor köszönöm nekem nem kellene.
2015. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de nem igazán előny. Max. ha idősebb nőknek akarsz udvarolni.
2015. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

dehogyis :D

szerintem előny,nekem is az idősebb férfiak tetszenek, sokan vagyunk még ezzel így

2015. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem értem hol hátrány ha fiatalabbnak néz ki valaki."


Hivatalos helyen nem vesznek komolyan egészen addig, amíg meg nem mutatom a papírjaimat, nem tudok úgy elmenni sörözni, hogy ne kelljen a személyimet valami negatív IQ-val rendelkező libának mutogatnom, ha meg akarok inni egy sört. Tizenéves kislányokon kívül a hölgyek nem vesznek komolyan, gyereknek néznek, saját szakmámban megkérdőjelezik a szakmai tudásomat a fiatalos külsőm miatt. Ezek hol előnyök?!

2015. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, értem én, de nyilván nem egyformán idősödik az ember az élete folyamán. Lehet, hogy most ugyan így fogok kinézni 5-10 évig, aztán valahol lehet utoléri magát a korom és amennyinek kinézek... Egyébként a komolyságom, és az arcom szerkezete, alakja (más mondta) miatt nézhetnek idősebbnek. A komolyságon olyat értek, hogy szerintem sok kortársamat felülmúlom agyilag, és érdeklődésileg például.
2015. aug. 13. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként a komolyságom, és az arcom szerkezete, alakja (más mondta) miatt nézhetnek idősebbnek. A komolyságon olyat értek, hogy szerintem sok kortársamat felülmúlom agyilag, és érdeklődésileg például."


örülj neki,ezek pozitív dologok...

2015. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*dolgok
2015. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!