Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig sokkal idősebbnek...

Mindig sokkal idősebbnek néznek. Valaki volt már így? Lehet ez ellen tenni valamit? 16/l

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya,legalábbis mondták páran hogy szép vagyok(mondjuk inkább 20-on évesek),nem hinném hogy hazudtak,nem vagyok olyan tipikus gyönyörű,de én sem tartom magam csúnyának,legrosszabb formámban max nagyon átlagosnak

Mégis ilyen 20-22 évesnek néznek(de mondtak már 27-nek is).Nem öltözöm kihívóan,ha egy egyszerű farmer,fekete balerina cipő,zöld poló és max szájfény van a számon akkor is minimum 20-nak néznek.

Egyrészt félek attól hogy akkor 20 évesen meg majdnem 40-nek fognak nézni,másrészt most is zavar hogy ennyivel többnek néznek.Mondjuk félig cigány vagyok,és olvastam olyat hogy gyorsabban öregszik a bőrük,lehet ez van nálam is? Ha igen,akkor gondolom nem tehetek ellene semmit...



2014. szept. 18. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Sminkelsz?
2014. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kép?
2014. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Néha használok szemceruzát és szempillaspirált.

Küldök képet ha hazamentem.

2014. szept. 18. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:

A smink köztudottan öregíti a bőrt, és a rossz sminkeléstől öregebbnek is néz ki az ember. 16 évesen egyáltalán nem kell sminkelned.

A sötétebb bőr viszont automatikusan öregebb hatású, mint a világos.

2014. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ide is küldhetsz képet
2014. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez velem is így volt, korábban értem, mint a legtöbb lány, 13 évesen olyan testem volt, mint egy 16-17 évesnek, 16 évesen meg legalább 20-nak néztek. Most meg megfordult, sokszor fiatalabbnak néznek.


28/N

2014. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A cigányok valóban gyorsabban öregszenek, de ez csak egy bizonyos kor elérése után jelentkezik. Jellemzően 35-40 felé. Nálad inkább az arcberendezés okozhat ilyen tévedéseket. A smink sokat segíthet. De nem tinilány módjára válogatás nélkül magadra kenve! Keress meg egy hozzáértőt, tőle kérdezd meg, hogy mit emelj ki.
2014. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!