Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek valami baja van...

Ha valakinek valami baja van velem, miért úgy intézi el facebookon, hogy vissza se ír az üzeneteimre?

Figyelt kérdés

Ahelyett, hogy elmondaná pl. hogy mi a baja, vagy meg lehetne vele beszélni értelmesen a dolgokat.

Többen is ezt csinálják, meg csinálták már. Miért nem lehet egyesekkel normálisan megbeszélni hogy mi a baja, miért haragszik rám?


2015. aug. 18. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
mert mindenki azt hiszi, hogy tudja a másik, hogy min sértődött meg.
2015. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak nem akar veled beszélgetni. Ez esetben miért írjon vissza, és mit tárgyaljon meg veled?


Nem kíváncsi rád, így nem ír vissza!

2015. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik képtelenek normálisan kezelni a konfliktusokat. Nem hiszem, hogy érdemes velük sokat foglalkozni:D
2015. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez vegyes dolog. van amikor egyszerűen tényleg képtelenség értelmesen beszélni az illetővel, azaz kár az energiáért, van amikor meg csak simán le se ..arja, aztán ennyi.
2015. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele személyesen ne facen nyomulj.
2015. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs veled problémája, szimplán sz.rik rád.

Ha felmegyek facebookra, azzal akarok beszélgetni, akit ritkán látok, és hiányzik nekem. Ha nem vagy ez a kategória, akkor inkább nem írok, mert mit írhak? Azt, hogy "bocs', 10 percem van és nem rád vagyok kíváncsi"?!??

Sajnálom, hogy nyers vagyok, ez van.

2015. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekli annyira ez a probléma, mint téged, úgyhogy inkább meghallgat néhány számot, elolvas egypár cikket vagy gyorsan kiveri ahelyett, hogy veled drámázna. Teendő: ne pattogj tovább, hanem hagyd a rákba az egészet, látod, hogy ő is ezt teszi.
2015. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!