Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdekelne hogy Bruna Marquezin...

Érdekelne hogy Bruna Marquezine-nek milyen telefonja van? 14L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem azt a lány olyan szeretnék lenni mint ő, én is modell szeretnék lenni mint ő, nagyon gyönyörű ő a példaképem biztos más is így van ezzel szval olyan szeretnék lenni mint ő és szeretnék venni egy Iphont de nem most majd ha összegyüjtöttem az árát ami elég necces lessz na szval tudja valaki neki hányas Iphone-ja van? és idióta válaszokat nem kérnék hogy kit érdekel, vagy hogy ugyse leszel olyan mint ő stb. előre is köszi mindneki:* :)
2015. aug. 19. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Fő az egyéniség...
2015. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a legújabb típus van neki!
2015. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

küldök pár linket de:)


[link]


[link]



[link]

2015. aug. 19. 10:40
 4/8 anonim válasza:
De gcironda ez a csaj.
2015. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom megállapítani ezekből hogy pontosan melyik lehet :)
2015. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es: mutatnál egy képet a te barátnődről, feleségedről? Azért nevezed rondának ezt a lányt, mert akivel te vagy az szebb és nem szexuális frusztrációból fakad a rosszindulatod, ugye?
2015. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 vagy 5s, csak hogy a kérdés se maradjin megválaszolatlanul
2015. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) és a rosszindulatú kommentelőnek üzenem : te talan szebb vagy ? nem hiszem;)
2015. aug. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!