Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Angliaban elek es itt megismer...

Edina0805 kérdése:

Angliaban elek es itt megismertem egy török ferfit! Az erdekelne, hogy mennyi eselye van ra, hogy olyan mint akik törökorszagban elnek! Milyen eselyeim lehetnek? Itt szuletett Londonban es itt nott fel!

Figyelt kérdés
Tenyleg érdekel es inkabb most fejeznem be,mint kesobb amikor bonyolodnak a dolgok! Akik komolyan ismerik ezt a kulturat es vallast stb azok valaszoljunk ha lehet! Köszönöm
2015. júl. 31. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pontosan mire érted, hogy olyanok, mint akik Töröko.ban vannak? Vallás vagy életmód? Írd le konkrétabban.

Az már előny, hogy Nyugaton született. A törökök azért már európaiasabbak, mint pl. az indiaiak vagy arabok.

2015. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Inkább magyar férfivel ismerkedj meg! Belőlük is van bőven Londonban.
2015. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vallas is es eletmod is!Sok rosszat hallani es olvasni roluk!De eddig ez a ferfi nem tunik olyan rossznak! 31eves mar nem gyerek,hogy bohockodjon meg szerintem!
2015. júl. 31. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Ha porcelántányéron,ezüst evőeszközzel,francia pezsgővel és beluga kaviárral tálalok fel neked egy kiló trágyát,az már nem lesz ugyanolyan,mint ami az istállóban a padlón hever?


Hmmm?

2015. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Számomra még mindig a törökök szimpatikusabbak, mint az indiaiak vagy arabok. A törökök valahogy normálisak voltak min. 50 évig Németo.ban is, könnyen alkalmazkodtak és mint írtam sokkal európaiabb, kultúráltabb viselkedésáek.

A vallásban azért majd az elején egyezzetek meg. Gyakorolhatja majd a gyerek mindkét vallást, de igazán csak egyet lehet.

A török gasztronómiai pedig szerintem sokkal finomabb és elfogadhatóbb, főleg könnyebb, sok édességgel, mint pl. az indiaiaké, ez is sokat jelent.

S török pasik sokszor szépek is :P Van az a puszilós énekes is. Ezt a dalt mindenki ismeri :D

https://www.youtube.com/watch?v=wN4Rbc6HSPY

2015. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Az azért fontos, hogy veled mint nővel hogyan bánna. Tisztel, vagy másodrendűnek érzed magad mellette? Én óvatos vagyok, de nem utasítanám el kategorikusan.

Fontos az is, kikkel barátkozik, vallását gyakorolja-e, miből és stb. A férfi az férfi, ezt tudjuk, de belül vajon mit érzel? Minek érzed magad mellette?

Ha ő gyakorolja a vallását, én mint európai nő, befejezném a kapcsolatot, az ő kultúrájuk más ezen a téren. Gondolom, a Lányom nélkül soha c. filmet/könyvet/történetet ismered. Ott is nyugaton élt hosszú ideje a férfi, de a családja elképesztő hatással volt rá.

Biztos nem véletlenül merülnek fel benned ilyen kérdések.

2015. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
37%

Én meg pont azt hallottam, hogy a nyugat Európában élő törökök, főleg akik már egy ideje kint élnek, vagy oda születtek, szóval ők még jobban tartják a hagyományokat, az értékrendet pont azért mert az identitásuk szeretnék megőrizni.

Nem véletlen állítólag, hogy a szélsőségekre is fogékonyabbak a nyugaton elő muszlimok...

Nyilván van kivétel, lehet ez nem így van. Nekem Törökországban élő szerelmem van, aki élt nyugaton 8 évet, nem vallásos, és nem maradi szülők gyereke és nem egy mardi városban él Törökországban..de épp beszélgettünk valamelyik nap, hogy képtelenség kiírtani a kulturális különbségeket gyökeresen, sem az oktatással, sem a más környezettel, társasággal, ez beleég az emberbe, nem lehet bőrt cserélni...idomulni tudunk hozza kölcsönösen. Amíg a kölcsönösség, szeretet, tisztelet, és adni akarás megvan, addig nincs baj. Nem véletlen írtam szeretet, a szerelem elmúlik, szeretet fontosabb.

Én csak ezért nem félnék belekezdeni, az embert kell megismerni, es nem az előítéletre adni.

2015. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-) épp tegnap beszéltünk a vallásról,ilyesmikről!Eddig nem merült fel ez a téma!És nem muszlim,egyedül apukája az,még az anyukája sem ilyen valláú!Szóval ez valamilyen szinten megnyugtatott,de az embert nézem,nem mást! Meg van benne az a bizonyos török temperamentum,de nagyon édes amúgy!Nem tapasztaltam eddig semmi negatív dolgot,az is sokkal pozitívabb,hogy jobban figyel rám,mint eddig bármelyik magyar! Azt sem bírja,ki,hogy ha együtt vagyunk ne érjen hozzám! Vagy a hajam,vagy ar arcom, vagy a kezem,vagy bárhol csak hozzám érhessen!Eddig teljesen pozitív! Azért merültek egyébként fel bennem ezek a kérdések,mert néhány ember a fejembe ültette,hogy nem jó emberek a törökök! Hogy agresszívak,úgy bánnak a nőkkel, mintha kb senkik lennének,de eddig nekem más a tapasztalatom!Szóval köszönöm a válaszokat:-)
2015. aug. 2. 14:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Én török F-ként nem sok mindent tudnék hozzá szólni.


De azért sok szerencsét. :)


UI: A Lányom nélkül soha c. filmbe perzsák szerepelnek.


Üdv!

2015. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺
2015. aug. 2. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!