Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bűvész szeretnék lenni,...

Ha bűvész szeretnék lenni, hol kell megtanulni?

Figyelt kérdés

Olyasmi szeretnék lenni, mint a Tökéletes trükk főszereplői :D

Van erre valamilyen intézmény, vagy csak önszorgalommal lehet megtanulni? Hogy működik ez? Ha ugyanis titkosak a trükkök, hogyan tanulják meg az újoncok? Ki tanítja meg őket?



2015. aug. 19. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A parlamenten. :D
2015. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*ben. :D
2015. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Merlin .... gandalf

De hokuszpokra ne halgass ...

2015. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak normális kérdésekre vagyok kíváncsi, tényleg érdekelne a dolog.
2015. aug. 19. 23:04
 5/7 A kérdező kommentje:
*válaszokra (bocsi elírtam)
2015. aug. 19. 23:04
 6/7 anonim válasza:
2015. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én egy kártya paklival keztem az utcai bűvészettet itt hon magamtól tanultam ! Külöböző netes videók ból stb szóval végy egy kártya Paklit gyakorolj napi 10 órát kb néz bűvész trüköket pl a YouTube bén ha lehet akor töbször néz meg egy trüköt ami tetszik és közben figyeld a bűvész mozdulatait hogy mikor hová hívja fel a néző figyelmét ! És ha ezeket meg figyelted hogy hová kényszeríti az alany figyelmét akk bizony minden hol keresd a rejtélyt csak ne azon a ponton ahová a figyelmet terelik ! Szóval csak ajánlani tudom a magad képzését mert egyedi stílusod lesz akkár 2 3 év elteltével elég komoly mutatványokat tudsz majd meg valósítani ! A sulik ban pedig egy bűvész tanít akinek akaratodon kívül is át veszed a stílusát
2016. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!