Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem,21...

Mit tegyek? Úgy érzem,21 évesen túl öreg vagyok már

Figyelt kérdés
Úgy érzem sok mindenről lemaradtam és már kinőttem. A kamaszkori "hülyeségek", szórakozások, az egyetemet is még csak most kezdem el (25 leszek mire befejezem). Még világot akarok látni, de más már ezeken rég túl van.
2015. aug. 20. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok. Az ember kinövi, de hogy túl öreg. inkább nevetséges. én meg középiskolás vagyok, úgyhogy te csak ne keseregj. Van egy csomó időd.
2015. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek veled, 22 évesen.

Viszont nem bánom, hogy nem voltam szórakozni.

2015. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Még világot akarok látni, de más már ezeken rég túl van"

Kicsoda? Talán az akinek minden percét pénzzel tömték ki. Az igazi szórakozás akkor kezdődik, amikor elkezded megteremteni az egzisztenciád és finanszírozni tudod mindazt, amire vágysz. Ehhez ambíció kell, tervek, hogy magasra juss. Ha az megvan, semmi sem akadályoz meg abban, hogy elérd a céljaid. Tudod sokan vannak úgy, hogy kipörgetik magukat gyerekként a szüleik pénzén, utána pedig kiégve már nincs elég ambíciójuk ahhoz, hogy felnőttként többre vágyjanak. Beletörődnek a középszerű szakmákba, állásokba, fizetésekbe. Nálad pont fordítva van: nem éltél eleget, többet akarsz, és itt az esély és motiváció a megvalósításra. Élj vele.

2015. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen érzem most azt, hogy elkezdődött az élet. Örülj, hogy vége a kamaszkornak, mi volt benne a jó? Nekem semmi. XD

Viszont ha lány vagy, akkor pasizz, mert majdnem tutira veszem, hogy ez is közrejátszik a boldogtalanságodban. :)

2015. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit beteg vagy, már ne haragudj. Én azt várom hogy 20 évesen kijárjam az iskolát, és akkor kezdődne az élet. Én dönteném el hova utazok, kivel lakok, hol... Rohadtul nem vagy öreg. remélem jobb belátásod lesz erre a dologra.
2015. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ne láthatnál világot? Nem 90 éves vagy, hanem 20. Olyan pedig nincs, hogy valamiről lemaradtál. Nincs megszabva, hogy 20 éves kor felett te már az életben semmit nem csinálhatsz.
2015. aug. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!