Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veled is szokott ilyen lenni,...

Veled is szokott ilyen lenni, ha nem tudsz aludni?

Figyelt kérdés
Néha előfordul, hogy felébredek hajnalban, és nem tudok visszaaludni. Ilyenkor olyan, mintha egy negatív áramlatba kerülnék, az életem összes negatív eseménye eszembe jut, sőt, minden, ami jó, azt is rossz színben látom. Olyankor félelmeim vannak, pedig tudom, hogy reggelre elmúlik. Olyan szorongató, "ki tudnék ugrani a bőrömből" rossz érzések ezek. Másokkal is van ilyen éjszakai álmatlanságba? Fontos, hogy nem félálom, rendesen nyitva a szemem, nézelődök és megállás nélkül jönnek a rosszabbnál rosszabb gondolatok. Mire felébredek, nyoma sincs.
2015. aug. 21. 15:40
 1/3 anonim válasza:
Igen, velem is szokott ilyen lenni. De ez azért van, mert még nem vagyok a helyemen ebben a világban. És ez belső feszültséget okoz, az agy pedig állandóan ezen kattog. Főleg hajnalban. Te miken agyalsz konkrétan?
2015. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon sokfélék és különbözők. Sokszor a halál, hogy meghal valamelyik rokonom. Hogy nem szeretem a párom (pedig nagyon szeretem). Hogy a párom nem szeret engem. Hogy mi lesz velem a jövőben. Megélek-e egy háborút. Van-e értelme annak, amit tanulok. És még sorolhatnám. A lényeg, hogy minden rossznak tűnik, pedig alapvetően kiegyensúlyozott vagyok, elégedett az életemmel. Van egy csomó tervem, szépen alakul minden. Nincs okom szorongani. Nem is szoktam, csak ezek az álmatlan éjszakák olyan furcsák.
2015. aug. 21. 16:12
 3/3 anonim válasza:
Akkor te még szerencsés vagy. Mert nekem barátnőm sincs jelenleg, és más területeken is van mit javítani. És mégis hasonlókat gondolunk. Érdekes, nem? :)
2015. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!