Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok-fiúk! Amikor (az ugyan...

Lányok-fiúk! Amikor (az ugyan olyan nemű) barát/barátnőtök nálatok alszik, hol szokott aludni? (főleg akiknek nincsen francia ágyuk! )

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furán van megfogalmazva a kérdés, de remélem értitek mire gondolok:D ilyenekre gondolok hogy pl. a földön leterítünk egy pokrócot stb.

köszönöm a válaszokat!


2015. márc. 5. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kanapé, másik ágy, matrac.
2015. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam még nem aludt senki, amúgy nekem meg kanapéágyam van, vagy hogy hívják az ilyen kinyithatósat. Szerintem egy matrac, vagy esetleg pár pokrócot, takarót leteríteni, de ez csak nyáron jó, mivel hidegben nem olyan jó a földön aludni. Esetleg ha van hálózsákja, vagy neked, akkor abban is lehet.
2015. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felfújható matrac
2015. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Matrac.
2015. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor legjobb barátnőm nálam aludt 3 napot akkor matracon,a szobámba. Mivel egyszemélyes az ágyam. De mikor nála aludtam neki kihúzhatós kanapéja van. Akkor vele aludtam.
2015. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kint a kertben feltéve, hogy nyár van és, hogy kellemes az idő.
2015. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!