Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy fiút bejelölök, és...

Ha egy fiút bejelölök, és beszélek vele naponta többször fb-n az mit fog hinni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy már találkoztam vele. Iskolatársak vagyunk a gimiben. Személyesen nem beszéltünk még, de neten már sokat Akkor azt fogja hinni hogy tetszik nekem? Vagy semmit? Ti ilyenkor mire gondoltok? Értelmes válaszokért megy a zöld kéz!

Köszönöm



2015. aug. 22. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Miről?
2015. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kb. mindenről.
2015. aug. 22. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a beszélgetés stílustól is függ, hogy mit fog gondolni. Ha utalsz neki, akkor valószínű, azt fogja hinni, hogy van valami célja a beszélgetésnek. De így sem biztos, sokaknak nem esik le, hogy alakulni készül valami.
2015. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azt h szexet akarsz :D
2015. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját véleményem szerint, ahányszor maguktól írogattak nekem lányok, akkor mindig akartak valamit. Főleg párkapcsolatot. Többször is megesett már ez és mindig a párkapcsolatra, találkozásra jutottunk ki, hogy szeretne tőlem többet. Nem nagyon szoktak random lányok írogatni, mivel mindig nekik szoktak a nyáladzó fiúk. Van miből válogatniuk.
2015. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Facebookon beszélgetni...neked is jó életed lehet.
2015. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Bizony jó életem van. Tudod, a pénz is számít, a telefon meg költséges. Élőben meg ne merem :/
2015. aug. 23. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg attól függ milyen a fiú és miről beszélgettek. Ha csak barátkozni akarsz, ezt jobb előre tisztázni. Ha párkapcsolat lehetősége is benne van (gondolom igen), akkor legyél sokkal titokzatosabb, ugyanakkor sejmesen sokat sejtető! Ha csak békákról, dinoszauruszokról szeretnél vele beszélgetni és semmi mást nem akarsz tőle, ezt aztért mondjad szerencsétlennek, ha úgy látod már kezd teljesen beléd habarodni! :-)
2015. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És hogyan lehetnék titokzatos?
2015. nov. 11. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!