Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Többi lent

Mit akarhat? Többi lent

Figyelt kérdés

A házunk előtt (úgy egy hete minden nap, de ténsleg MINDEN EGYES NAP) egy lány (olyan velem egykorú) ránézésre cigány, de ha jobban megnézed megváltozik a véleményed, elbiciklizik a házunk elé (kertváros)megáll, elkezdi bámulni a kerítést, és ami látszik még onnan kinmtről, majd visszabiciklizik. Ma például fél nyolckor (este) jöttem haza a szembelakó barátnőmtől a medencés buliról, csurim vizesen, papucsban, törülközőbe bugyolálva odajött a csaj, és nem engem, hanem a házunkat, és a kerítést elkezdte bámulni. Fután néztem rá, de észre sem vett. Aztán elhajtott, mikor jött ki anyám beengedni. Elmondtam neki ezt, Ő meg, mint örökös optimista mondja, csak barátkozni akar. Én ne mtudom, nem hiszem.


Másik sztori vele, hogy jövök haza valahonnan és a táskám ledobom a motor mellé, beszaladok. Visszamegyek érte. Megint látom a lányt, pár idősebbel megy, de megáll a házunk előtt. Elkezdi bámulni a táskát, közeledni kezd. Én elég rondán nézek ki (kócos haj, karikás szem stb..) ezért elbújok a bokor mögé, nehogy észrevegyen (XD) de megmozdulok, és a levelek súrlódására odakapja a fejét és elhajt. Odamegyek a táskámért majd be.

Senkinek nem beszéltem még erről, de naponta többször is látom. Szerintem elég para.



#medence #lány #táska #buli #para #többször naponta
2015. júl. 20. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg?
2015. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég ijesztő,én félnék attól hogy ha beszólok neki akkor hozza a "nagy családot"..

Jó persze vannak rendes cigányok,de azért én tartok tőlük.Gazdagok vagytok?Mert lehet azt nézi hogy milyen szép házatok van vagy valami ilyesmi..xd

2015. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gazdagnak nem mondanám magunkat, de szerintem igen, tényleg szép házunk van. Én nem azért félek mert simán lekevernének (XD) hanem mert NEM RÁM NÉZETT, és egy ilyen eset óta (másik sztori) kicsit kezdtem hinni a para sztorikba. Így nem tudom mit néz, de nem is nagyon akarom megtudni...
2015. júl. 23. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!