Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mit szólna a környezetem...

Vajon mit szólna a környezetem, ha videókat készítenék magamról a neten?

Figyelt kérdés
Mostanában sok youtubeost nézek, de igazából a régóta foglalkoztat a dolog, hogy én is belevágjak ilyesmibe. Lehet, hogy élettelen embernek tűnök, de nehezen illeszkedem be és ettől önbizalmat nyernék és megismernék új embereket, ami szintén a célom. Az a probléma, hogy nem tudom hogyan reagálnának az osztálytársaim, a családom. Érdemes lenne megkockáztatni, hogy esetleg ezzel piszkálnak vagy visszaélnek?

2015. aug. 28. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor magaban elolvastam a kerdest a reszletek nelkul, rogton arra gondoltam, hogy ha eddig is egy tarsasagi leny voltal, akkor senki nem fog rajta meglepodni...aztan olvastam, hogy pont az ellenkezoje vagy, nehezen illeszkedsz be, es igy szerintem elosre kicsit furcsalnak, sot meg is lepodnenek, mert talan meg nem hallottak igy megnyilni, de szvsz egy ido utan megszokjak, es ha semmi bortranyosat nem muvelsz ezekben a videokban, piszkalni sem fognak miatta. :) sot, pont az ellenkezoje, lehet, h megkedvelnek, es a beilleszkedes is konnyebben fog menni.
2015. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék, hogy régebben twitteren csináltam ilyen élő videót, amit kicsit naívan elmentettem és az osztálytársaim megtalálták kb 1 év múlva és előszeretettel nevettek rajta, ez eléggé rossz élményként ért, de már más iskolába járok, más környezetbe, úgyhogy nem feltétlenül lenne hasonló, csak emiatt félek.
2015. aug. 28. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából miről szólna a videó? valami hasznos, pl. sminktippek, főzési tanácsok, kutyanevelési tanácsok, vagy csak megmutatod, hogy hogy néz ki a szobád? Utóbbit szerinte hanyagold.
2015. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Takard el az arcod valamivel szerintem nyugodtan, ha népszerű lesz, tetszeni fog nekik, ha meg nem ,lehet meg se találják. De ha te szeretnél ilyennel foglalkozni, akkor ne tartson vissza mások véleménye. Ha érzel magadban késztetést, meg h van mondanivalód, akkor vágj bele
2015. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából olyan általános témákról beszélgetnék, elmondanám a véleményemet vagy mesélnék sztorikat.

Egyébként az arceltakarós dolog jó ötlet köszi.

A másik problémám, hogy nem vagyok egy szerkesztő zseni és emiatt lehet bénák lennének a videók. :/

2015. aug. 29. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdező, ha majd esetleg elkezdenél igy videózni, belinkeled az első videódat? :P
2015. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szívesen :) Egyébként nem gondoltam, hogy ennyire érdeklődőek az emberek az ilyen iránt, hiszen már annyi youtubeos van, mint a tenger. :D
2015. aug. 29. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!