Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet gyerek...

Szerintetek lehet gyerek nélkül teljes életet élni?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha valaki nem vállal gyereket valamilyen okból,attól még lehet teljes az élete?

Tényleg szükség van egy gyerekre,hogy teljes legyen az életed,vagy nem ezen múlik?


2015. aug. 29. 00:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de nem az igazi szerintem
2015. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Kövesdi Vilmos válasza:
Házasodni akarsz-e egyáltalán, mert azis lemondásokkal jár? Hameg mégis, mit fog szólni a férjed, hogy nem akarsz gyereket?
2015. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Ha valaki nem akar gyereket akkor ne legyen neki. Nem azt kell nézni, hogy mit fognak majd szólni emiatt az emberek. Nem kell foglalkozni vele. Sem a társadalmi normákkal, sem a családdal. Senkire nem kellene ráerőltetni hogy szüljön, csak azért mert számukra ez a természetes.

Nekem például néha magamra sincs időm annyi mindent csinálok, megőrülnék ha mellette még gyerekem is lenne. Nem is vágyom rá. 28N

2015. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én nem tudnám elképzelni az életem gyerek nélkül. Imádom a gyerekeket. :) De persze lehet. Személytől függ.
2015. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Kedves 12.válaszoló:)

Számomra a házasság se fontos.Szerintem egy kapcsolat nem attól működik,hogy van róla papírunk.

Egyébként nyilván a kapcsolat elején leszögezném,hogy én nem tervezek gyereket.Szerintem így fair:)

2015. aug. 29. 13:54
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy lehet,legalábbis az én esetemben így van.
2015. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Kövesdi Vilmos válasza:
Persze, megértem,az én családomnál is van ilyen.
2015. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet . en imadom a ferjemet o is engem. sose akartam gyereket mert nem akartam osztozni a ferjemen senkivel.

egyebkent se szeretem a gyerekeket. most mar tul vagyunk azon a koron hogy tartan kene egy terhessegtol es el se tudnam kepzelni hogy az eletunkben legyen egy 3. szemely.

a cicaimmal osztozunk a ferjemen mindketten imadjuk oket.

2015. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!