Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy hete folyamatosan egy...

Egy hete folyamatosan egy bizonyos emberrel álmodom. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na szóval, járt egy srác a volt sulimba, egy évvel fiatalabb, mint én. Egyszer buliztunk együtt, párszor dumáltunk, de külön váltak útjaink, elérni sem tud. Nem tetszik, 'csaja' van, nem is az esetem, sőt szinte minden csajjal tahó. De mint haver nagyon bírtam a hülye fejét, allatian tud bulizni. Nos, mostanában mindig azt álmodom, hogy a temetőnél vagyok és hirtelen felbukkan ő, és egyik pillanatról a másikra a discoban vagyunk a pultnál. 😂 Vagy a kocsmában. Nem vagyok alkesz pedig, nyáron heti 2-3 hetente iszok, suli időben soha. Bulizni nem igazan van időm, szóval nem tudom, hogy mire véljem ezeket az álmokat.

Szerintetek mit jelenthet?



2015. aug. 29. 15:25
 1/2 anonim válasza:
Ez nem gaz :) nekem is szoktak ien almaim lenni de azt mondjak h az almok az aznapi torteneseket probaljak feldolgozni es azokra az almokra emlekszunk amiket nem sikerult feldolgoznunk valamint azok a viszatero almok amiket/amit nagyon szeretnel /egyaltalan nem szeretnel ujra atelni es ez ellen nnincs mit tenned hisz ez a tudatalattidban folyik bar ha nagyon akarsz valamit akk le tudod gyozni !!
2015. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá én is, lehet, hogy tudat alatt hiányzik a baromsága, és foglalkoztat, hogy mi van vele.

Köszi a választ, jöhetnek még. :D

2015. aug. 29. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!