Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan képlopót, ami...

Ismertek olyan képlopót, ami folyamatosan fényképez, bizonyos időközönként?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amit ha elindítok, akkor pl félpercenként vagy percenkét, stb. fényképez amíg le nem állítom, és lehetőleg úgy, hogy ezt nem mutatja külön ablakban, nem ír ki róla jelzéseket. Ismertek ilyet?

2015. ápr. 7. 09:49
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
77%
Gondolom tudod, hogy az ilyen jelleg megfigyelés illegális, ha a megfigyeltet nem tájékoztatod róla!
2015. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Családon belül, ha a gyerekemet ellenőrzöm egy konkrét dolog miatt, akkor szerintem belefér, nem?
2015. ápr. 7. 09:53
 3/11 Tengor ***** válasza:
100%
Persze. Elvégre miért is építenél ki egy bizalmi kapcsolatot a saját gyermekeddel, ha az időbe és energiába kerül és ha sokkal egyszerűbb sunyi módon megfigyelni! Teljesen érthető és emellett undorító is.
2015. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha a kérdésre válaszolnál ahelyett, hogy kioktatsz (feleslegesen, mert úgyis azt csinálok, amit akarok)? Ja, hogy a kérdésre nem tudsz válaszolni? Akkor miért is írkálsz hozzá ide nem illő válaszokat?
2015. ápr. 7. 10:07
 5/11 Tengor ***** válasza:
100%
Mert ha valaki megölésére kérnél tanácsokat, akkor sem a legközelebbi fegyverbolt címét és a szóba jöhető kaliberekre adnék tippeket, hanem megpróbálnék rávilágítani, hogy talán nem ez a legjobb megoldás. Segíteni próbálok (van akin nem lehet), nem a kérdésekre válaszolok.
2015. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor figye: nincs gyerekem! Nem ezért kell. De ha normális választ akarok kapni egy egyszerű kérdésre, még nekem kell mentegetni magam, meg magyarázkodni, hogy miért kérdezem! Mert vannak ilyenek, mint te, akik kötözködni jönnek ide, nem segíteni másoknak.

Abba hogy kötnél bele, ha azt mondanám, hogy magamat akarom fényképezni, ahogy egy játékot végigviszek?

2015. ápr. 7. 10:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: pfff...


Gratulálok a felfogásodhoz, és az egyenességedhez. Valószínű, ha már elsőre azt írod, hogy egy ismerős/rokon gépén akarod használni, mert kíváncsi vagy, hogy miket nézeget, akkor valószínű a válaszolós befejezte volna ott a kioktatást, hogy ez amúgy illegális.


Ha a játékodat akarod felvenni, arra meg nem kell olyan program, ami nem ad róla jelzéseket, szóval egyértelmű, hogy nem arra kell.

De mivel képtelen vagy elmondani, hogy mire akarod használni, tessék, itt egy program, amivel a játszásodat tudod felvenni: [link]

2015. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tengor ***** válasza:

Játék rögzítésre írtunk már ezer programot, mert hetente megkérdezi valaki. Használd a keresőt és döntsd el, neked melyik a jobb!

(Nem azért, hogy erre verjem a nyálam, de nézd meg a toplistákat és aztán fogalmazd újra, hogy szerinted miért járok ide!)

2015. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha meg a gyereked akarod megfigyelni, gondolod nem fogja kiszúrni? én 6.7.-es korom óta úgy ülök oda a géphez hogy átnézem a telepített programok listáját, és a futó folyamatokat és amit nem én indítottam el azt lelövöm... ha a gyereked el akar bújni, úgy is megteszi, másnem egy live linuxal használja a gépet, na ahoz meg úgysem férsz hozzá...
2015. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: mondom, nincs gyerekem, nem ezért kell. Vagy van olyan családtagom, aki nem szúrja ki, hogy fut egy ilyen program, vagy pedig olyan a játék, hogy igenis zavar, ha közben jelezget egy ilyen program. Na, melyik a valószínűbb?

Itt nem mások felett ítélkezni kellene, hanem segíteni, annak, aki kér. Ha elítéled a kérdezőt úgy, hogy azt sem tudod biztosan, miért kérdez, akkor nem kell válaszolni. ;) Amúgy nem hiszem, hogy itt bárkinek joga van letámadni bárkit.

De szoktam én is olvasgatni itt, és elég gyakoriak a beszólogatások...

2015. ápr. 7. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!