Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem kenem valo ezaz elet? .

Nem kenem valo ezaz elet? .

Figyelt kérdés

Remeke barataim vannak, a csaladomat szeretem.. de az eletem elvan cseszve...neha mar ugy erzem nem nagyon nekem valo ezaz elet.. pszihologushoz nem szeretnek

menni nem ra tartozik ..veletek is volt ilyen ? valaha elmulik ezaz erzesem ?

(a helyesirasommal torodo emberek kimeljenek,ha nem jelentem oket kozonom) 13/L



2015. aug. 30. 20:08
 1/8 A kérdező kommentje:
elnezest nekem *
2015. aug. 30. 20:09
 2/8 eznemlényeges ***** válasza:
Mindenki érzett már így, legalábbis szerintem, én biztosan, és ien elfog múlni, próbálj az élet kis örömeire koncentrálni.
2015. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
megprobalom.. de ezzel az egesszel csak aza baj hogy minden nap feljon a problema ami tonkreteszi az eletem..
2015. aug. 30. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:

13 eves vagy, nagyon fiata. Alig eltel meg es alig tapasztaltal. En is igy gondoltam ennyi idosen (28 vagyok). Szerintem a legtobb ember atesik ezen, hogy ertekl=telennek, semmirekellonek erzi magat, nem tudja merre menjen, nem tudja ki o igaabol es mit akar. De ez a kor meg nem is errol kell, hogy szoljon. Orulj neki, hogy meg nem kell olyanokon gondolkodnod, hogy munka, felelosseg es a tobbi! Most meg gyerek vagy, a tanulas mellett nincs mas dolgod! Elvezd, hogy most meg nincs felelosseg! Elvezd az eletet, menj ki a szabadba, menj el a haverokkal, baratkozz, ismerd meg a vilagot most, meg van ra idod! Hiszen a vilag gyonyoru es csak arra var, hogy felfedezd!


lehet, hogy egy kicsit csopogos lett igy a vege :D

2015. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

13 évesen én is így éreztem magamat,és még mindig tart 19/L


úgyhogy menj szerintem pszichológushoz(én nem mentem)

2015. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el azt a fiút, nem ér annyit hogy befordulj miatta..
2015. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ennyi idős koromban éltem az életem,és nem foglalkoztam ilyen dolgokkal.

Viszont most más a helyzet,mivel elég nehezen találok munkát,pénz nélkül meg nem sok mindent lehet csinálni.

19/F

2015. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4. eppen aza problemam hogy nem lehetek rendes gyerek.. mas gyerekek tudom ebben a korban elvezik de nekem olyan dolgokkal kell foglalkoznom amivel ilyen korban nem kene.. es ezt utalom..

5. nem ismerek egy pszihologust se.. csak a suliban de o nekem tul ellenszenves hogy ezt vele beszeljem meg

6. nincs semmi fiu a dolgoban szerencsere nem vagyok aza tippus aki mar ilyen korban pasizna..

7. en is elnem .. de mint ahogy irtad penz nelkul nem lehet mit csinalni , en se szeretnek ezekkel a dolgokkal foglalkozni .

koszonom mindenkinek a valaszt :)

2015. aug. 31. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!