Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kenem a pocskomat, meg a...

Kenem a pocskomat, meg a melleimet kismamiknak való olajjal, mégis a melleim kezdenek repedezni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a milupának van egy speciálisan erre gyártott krémje, de az nem előzi, hanem majd szülés után visszahuzza a bört... talán kenhetném a csikokat avval...
2008. júl. 23. 22:03
 1/7 A kérdező kommentje:
23 hetes kismami...ez lemaradt
2008. júl. 23. 22:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Hordj melltartót ami rendesen tartja a melleidet és kend reggel este.Én azt a Milupás krémet használtam és a melleimen bevált, a hasamon pici repedés lett.De állítolag ez alkati kérdés, ha hajlamos vagy a striákra a legdrágább krémek mellett is megfognak jelenni
2008. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csajok, ez tenyleg alkati.

Milupaval kenem magam amiota csak terhes vagyok, azzal a terhessegi csikos kremmel. 32. hetes vagyok, eddig 4.5 kg-ot hiztam, tehat eleg jol allok, a terhesseg elotti farmerem jo ram bandazzsal, es megis, a 24. heten SZANASZET REPEDT a hasam. A cicim nem, de a hasam es a derekam teljesen tropa, es ez nem tulzas, osszesen vagy 15 hosszu voros repedes van rajtam.

Azota is kenem tovabb, napi ketszer, de inkabb csak abban segit, h ne viszkessen a borom.

En beletorodtem, ezzel jar a terhesseg, majd nem veszek fel haspolot, mondjuk igy 26 evesen ez mar nem is baj :-)

2008. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.tényleg teljesen alkati.én is a milupával kenem magam.én 11 kg szedtem fel idáig és 26 hetes kismama vagyok.rajtam még egyenlöre nem látszanak csíkok de a barátnöm is kente magát ugyan ezzel és a szülés elött 1 héttel lett tiszta csík.ez ellen nem tudsz semmit tenni.ha hajlamos vagy rá akkor kijön akármit csinálsz.nézz körbe a családod többi tagjánál nekik milyen lett a börük.számits te is olyanra.
2008. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is Milupával kenem a hasam és a mellem, 19 hetes vagyok, 3 kg-ot híztam és terhes melltartót hordok, mégis csíkos lett a böör a mellemen. Szerintem is, aki hajlamos rá, bármit csinálhat, akkor is becsíkozódik. :)
2008. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is viszket a hasam, a cicimen is berepedezett a bőr, pedig én is kenem. Nekem homeopátiás bogyót ajánlottak(Calcium Fluoratum), amit terhesség alatt is lehet szedni. Segíti a bőrt a nyúlásban, illetve kollagént juttat a bőrbe, ami nagyban segíti a későbbi visszahúzódást. Napi 1*5 bogyót kell szedni. Mellékhatása nincs, és nekem azóta jobb...Próbáld ki hátha! A neten webpatikából is lehet rendelni! 34 hetes kismama
2008. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt kentem a hasam Milupával és valami nagon drága szerrel is. Az eredmény teljesen szétrepedezett pocak , ami szülés után nagyon csúnya lett.A pocakom jobban hasonlít egy tigrisre, vagy egy zebrára, mint hasra. A sógornőm semmivel sem kente sosem és egyetlen csíkja sem lett sem a pocakján, sem a hasán, sem a combján.

Azt gondolom, ez alkati kérdés.

2008. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!