Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz lenne...

Szerintetek nagyon gáz lenne így boltba menni?

Figyelt kérdés

Már az osztályból mindenki sminkel( inkább bevakolják a fejüket a 3 árnyalattal sötétebb alapozóval és extrém erős pirosítóval,kivéve a barátaim). A barátaim csak korrektort használnak meg szempillaspirált és egy kicsi szájfényt/ajakápolót.

Eddig én csak korrektort használtam,de szeretnék szempillaspirált ,hogy ne lógjak ki annyira a sorból.

Arra gondoltam,hogy elmegyek boltba és veszek egyet,egyedül,mert félek elmondani anyunak,hogy szeretnék szempillaspirált. (nagyon nem szereti a sminkelést,csak BB krémet használ és enyhe rúzst.)

Szerintetek ha egy 14 éves lány odaállít a pénztárhoz egy szempillaspirállal, akkor a pénztáros nagyon meg fog lepődni,vagy mondani fog olyat,hogy vigyem vissza ,nem nekem való?

VAGY esetleg hogyan tudnám meggyőzni anyut ,hogy megengedje ?



2015. aug. 31. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Te hányadik században élsz?:D persze,hogy nem fog meglepődni a pénztáros,ha 14 évesen szempillaspirált veszel...az anyukádnak meg van baja,hogyha ez zavarja hogy szempillaspirált akarsz használni..vedd meg használd,és szard le hogy anyukád mit gondol.
2015. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj,ha van pénzed,akkor menj és vegyél.

A boltosnak meg semmi köze sincs hozzá,neki az a dolga hogy

fizethess nála!Nem fog szólni.

2015. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.(: Semmi köze nincs az eladónak ahhoz, hogy te mit veszel. Illetve én sem merek használni, pedig 14 éves leszek.:D És igazából... Szerintem szép az, hogyha valakin natúr smink van. A 3 kiló vakolat már undorító! ;) Nem merem én sem megkérdezni, mert félek, hogy olyan... Rosszat gondolnának rólam...:/ Pedig a nővérem már 8.ba sminkelte magát.(:
2015. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, mert mi köze a pénztárosnak ahhoz, h kinek veszed, azt se tudja, h magadnak v másnak! Meg őt csak a fizu érdekli, nem az, h mit emelsz le a polcról és viszel a kasszához fizetni. Meg nincs ráírva senkire, h hány évesek!!!



22/nő

2019. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!