Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti azt hogy oldjátok meg...

Ti azt hogy oldjátok meg nyáron nagy melegben babával ha be kell menni egy jó kis jéghideg légkondicionált boltba/egyéb helységbe? Még felnőttként is csomószor fáztam már meg így.

Figyelt kérdés

Tavaly terhesen így szedtem össze egy jó kis torokgyulladást, kánikulában jól leizzad az ember, aztán bemegy egy ilyen boltba (kb. az összes ilyen nyáron, benn van 20 fok, jön rád a jéghideg levegő légkondiból, kinn 40 fok, leizzadsz..).

Elég a takaró, és ilyen helyen betakarni? Védi ez ha jól le van izzadva? Sokszor elalszik a babakocsiban, pl. pulcsit fel-le rángatni róla emiatt nem nagyon tudok.. Ti hogy oldjátok meg?


2015. máj. 14. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly 5 hónap körül volt nyáron, betakartam egy textillel, ha aludt akkor teljesen letakartam, tettem a lábára meg a naperőről is lógattam le.
2015. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cukybabaa válasza:
Legyen nálad mindig egy takaró ilyen esetben, de azért ne öltöztetsd be :)
2015. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egy kis takarót tettem rá.
2015. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Takard be ilyenkor, vagy vigyél neki egy kis kardigánt :)
2015. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!