Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne piszkáljana...

Mit tegyek hogy ne piszkáljanak? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
13 éves leszek... az iskolánkban lévő nyolcadikasok ugye 1 évvel idősebbek....de vannak ugyanakkorák, sőt kisebbek is...(magasságra) semmi "piszkálnivaló" Nincs rajtam...mindenki azt mondja hogy meseszép vagyok....és semmit nem tettem ellenük...de mindig ők okosabbak, lenézik az embert, csúfolják, meg elkényeztetett kis....(nem mondom ki mik) a lányok, legalábbis egyikük....a többi tűrhető..és a fiuk közül is leginkább 1 ... és tömik a melltsrtójukat, és Nekem szivacsos nélkül is nagyobb van...Na mindegy...az a lényeg Ha szólsz nekik, másnapra benn az anyjuk...hogy leorditsa a fejed...Mit tegyek?

2015. szept. 2. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
:D amindenit! Hát ilyeneket, hogy még a melltartót is tömik. Szégyen! Egyébként meg nőj fel, menj oda a szekálókhoz (külön-külön) és kérdezd meg, hogy mégis mi a bajuk veled. Vagy jó módszer ha szívességet kérsz tőlük pl.: füzet másolás, kölcsön kérsz tőlük valami fontos dolgot. Nem megyek bele hogy ez miért jó pszichológiailag de ha nincs nagy harag akkor beszokott jönni.
2015. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj be részegen!
2015. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

??

Ezt nem értem hogy jött ide

2015. szept. 4. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az bevált, hogy nevettem velük magamon. Ha az elején nem is gondolod viccesnek (márpedig nem), később lehet hogy észreveszed benne a viccet. Nekem abbahagyták. :) Sok szerencsét.
2015. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi

De mostmár inkább csak mindenkit kibeszélnek...meg beszólnak...

2015. szept. 4. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évvel vagyok idősebb nálad, de még a mai napig nem tudtam elfelejteni ezeket az általános iskolás piszkolódásokat. Jó, tegyük hozzá, hogy nálunk ez anno durvább volt, vertek meg, fizetnem kellett a nyugalmamért, én folyamatosan azt kaptam, hogy bűn ronda vagyok, "nyomorék", sokszor még a tanároktól is. Az megszégyenítés volt, ha valakit pl. hozzám hasonlítottak. "Olyan béna vagy, mint a ...(nevem)! " És ezt a tanároktól, úgy hogy én is halljam persze. Szóval egy sértés volt, ha valakit hozzám hasonlítanak. Elvették a cuccaimat, szétdobálták, belekenték az orrukat a hajamba, időnként csak úgy simán pár rúgás, hogy ne felejtsem el ki vagyok a szemükben...És én se tettem ellenük semmit, csúpán annyit hogy már akkor is kicsit különc voltam. (nem abban az értelemben, ami nektek most a különc) Nem buliztam, nem "pasiztam", nem voltam így oda az akkor menő együttesekért, és hasonlók. Szóval a szerény , jókislány, nem divatos ruhában. Ne de nem is ez a lényeg. Csak azt szerettem volna mondani, hogy vigyázni kell ezekkel a piszkálódásokkal, mert kihathat egy életre. Ugye megtörtek általánosban, akkor már eleve így mész a gimibe/középiskolába is... Ott annyi volt a különbség, hogy már verni nem vertek. A lelki terror ment, meg közölték, hogy ne táncoljak velük a szalagavatón, mert nem akarnak velem égni. Egy tanár itt is lealázott, ő is a csúnyasággal kapcsolatban. Szóval a gimi se tett jót. Én nem tudtam semmit tenni ellenük annó, mert gyenge voltam és pici. Voltak próbálkozások, de mind kudarcba fulladt, és méginkább kaptam a fejemre. De ne hagyd, hogy piszkáljanak, mert ha nagyon elmérgesedik, és nem lesz aki kihúzna ebből az állapotból, akkor sajnos sok mindened rámehet. Kitartás!
2015. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!