Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eladtam egy gyönyörű fényképez...

Eladtam egy gyönyörű fényképezőt, a vevő mégis vissza akarja küldeni és sír a telefonban, szerintetek hogy tovább? Lent.

Figyelt kérdés
Eladtam egy gyönyörű fényképezőgépet, ami néhányszor volt használva, (5nél nem többször) Karcmentes, szép, a képei gyönyörűek, és eladja hogy ez ilyen mocskos az olyan rossz, a fényképezőhöz memória kártya sem volt (boltban se adtak hozzá)aztán végül hogy egy normális képet sem tudott csinálni vele. tegyük hozzá hogy 16 mp és totál automata... Szerintetek vissza küldjem, vagy semmi szükség rá, mert (csak egyszerűen nem tetszik neki, és nem ilyet akart,-nem pedig baj van vele és rossz, hibás) Nem tudom mit tegyek mert rosszat se akarok de a pénzre is szükségem lenne. Szerintetek?

2015. aug. 15. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jó állapotban küldted el, nem hibásan, akkor megmondanám neki, hogy megvette, innentől kezdve a viszont látásra. Nem kötelességed visszavenned, csak azért, mert nem tudja kezelni. :\
2015. aug. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az az ő baja ha nem tudja használni!! Egy 16 mp-es gép.ááá mit meg nem adnék egy olyanért :D

Esetleg adj meg pár fotós oldalt neki,hogy tanulja a használatát,lehet vmit elnyomott rajta...

2015. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem egyeznék bele. Megvette. Ha nem ért hozzá, az az ő baja.

Ne érezd rosszul magad más hülyesége miatt.

2015. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha a gép egyébként kifogástalanul működik, és nem a te hibád, hogy nem tud vele képeket készíteni, (tehát nem vezetted meg a vevőt), akkor ne vedd vissza. Ha viszont nem olyannak írtad le, mint amilyen, akkor jogos a panasza.

Egyébként mi, hogy mocskos? Ilyet hogy írna, ha tényleg vadiúj a gép?

2015. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
velem is akart egyik egyezkedni, megvett tőlem egy acélbetétes bakancsot egy steel 20 sorosat, ha nem lesz jó a nagyság akkor vissza küldheti -e hát mondom kisangyalom ha vissza akarod küldeni vedd meg internetes üzletbe ahol sokkal drágábban árulják alig hordtam, ha megvette akkor már az övé tegye fel netre hátha sikerül eladnia, ne hivjon többget mivel az már zaklatásnak minősül
2015. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!