Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és itt sok bántalmazás van. Azt álmodtam hogy lent vagyok a konyhában es mögülem egy ismeretlen alak kést szorít hozzam majd azt mondja: ha ellenkezni mersz megöllek. Két kisebb gyerek is volt velem nekik meg azt mondta: ha segiteni mertek neki titeket is megöllek. Többre már nem emlékszem hogy mi történt annyi még rémlik hogy (az álmomban) felébredtem és véres volt minden körülöttem. Megeröszakolt! Nem tudom miért álmodtam ezt és szeretném megtudni. Köszönöm a válaszokat előre is! 13/L

2015. szept. 4. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy félsz a bántalmazoktól
2015. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jóhogy fél a bántalmazóktól. -_-"

Előző életedre utalhat az álom, nyilván ez történt veled az ez előtti testedben.

13/L (Ha kell még s és gítség, nyugodtan írj privit. :))

2015. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. szept. 5. 23:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak olyanról tudunk álmodni, amiről van vizuális élményünk, átéltük, vagy láttuk valaha. Egy afrikai kisgyerek soha nem fog olyat álmodni, hogy hógolyózik vagy korcsolyázik, egy eszkimó meg nem fog fürdőgatyában oroszlánt fotózni a sivatagban álmában, mert sosem látott olyat. vagyis a te álmod azért van, mert láttál ilyen filmeket valószínűleg. A rémálmok elkerülésének legjobb módja, ha tudatosan kerülöd az erőszakos, nagyon realista és a horror filmeket.
2015. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!