Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom magamban lezárni az...

Nem tudom magamban lezárni az exemet. Miért és hogyan kellene?

Figyelt kérdés

Legutóbb egy 4 hónapos kapcsolaton vagyok keresztül.. A exemnek érdekes személyisége voly..


-Titokzatos volt, de idővel felfedte a leplet az életének apró részeiről is..

-Gondoskodó volt

-Nagyon törődő

-És úgy nézett ki aki tudja mit akar..


nekem ezek fontosak voltak benne és vonzódtam ez miatt a személyiségéhez.. ez mellet csodaszép volt.. egyszóval bejott mint belulről és kívulről is..


Azonban Későb mint minden kapcsolatban kiderullnek a rossz tulajdonságok is..


-Egoista volt.. Ő magáról azt mondta sosem veszít..

-Néha jobban szerette magát mint engem..

-Sokszor elérhetetlenné tette magát mikor kerestem..


A szakításom oka az az volt, hogy Nem tudtam benne megbízni, mert ezek mellet ha baj volt csak a vélleményét mondta el de hozzájárullni a megoldáshoz nem tudott sosem..


-Sokszor féltékennyé próbállt tenni, mert sok más fiu oda volt érte, de én nem torodtem ezzel, mivel ez az ő dolga ,hogy kivel veszi fel a kapcsolatot.. Úgy voltam vele ,ha számítok neki akkor okosan fog donteni..


-Meg mondta mennyire fontos vagyok neki, mert ilyen kapcsolatra vágyott már, és nem akarja ,hogy tonkre menjen.. Rá 2 hónapra kezdtem elmondani neki a gyengeségeim és azokat a dolgokat amiket másnak nem.. Nem nagyon tudott hozzá szóllni, és csak elmondta a vélleményét..


-Az utolsó napjainkban kozolte velem ,hogy ő nem így képzellte el, és neki jobb lenne nélkulem.. Igyekeztem megtenni érte mindent amit tudtam, és nagyon belé szerettem..


-De neki úgy tűnik ez nem volt elég..


Most ott tartok ,hogy ez a szakítás rákényszerített arra ,hogy jobbá tegyem magamat, és fejlesszem önmagam..


Azonban megmaradt bennem egy nagy űr.. Nem tudom ,hogy mi történt ami miatt ez így lett.. Nagyon gyorsan átbillent a mérleg a másik felére.. Sok kérdőjel megmaradt bennem, de ő már nem volt hajlandó erről beszéllni.. És tobb hónap elteltével nem is fogom meg keresni ezzel..


Valahol szeretem őt..egy részem még nem tudja elengeni ezt az egésszet de nem bízok meg benne.. Mert csak hullámzás volt az egéssz.. Nem volt biztos később mégsem magában..


2015. szept. 5. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért kamuzol?


"-Egoista volt.. Ő magáról azt mondta sosem veszít..

-Néha jobban szerette magát mint engem.. "


Az ilyen ember képtelen erre, mert mindig önmaga lesz először a középpontban:


"-Gondoskodó volt

-Nagyon törődő "



Aki gondoskodó, és nagyon törődő, odafigyelő a társára, azok az emberek mindig a másikat emelik fel először önmaguk felé, és rendszerint önmagukat teszik utoljára.vagy kamu a kérdésed, vagy nagyon nagyon meg lettél vezetve, és közelébe nincs az adott ember annak amit játszani próbált neked.


Szóval

2015. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt kell hogy mondjam,hogyha 4 hónapig bírtátok együtt, akkor jobb is ha elfelejted ezt. ha évekig együtt lettetek volna,akkor megérné elgondolkodni,hogy nem -e jobb együtt stb. de így ha ilyen rövid idő után előjöttek a gondok és a másik hibái ilyen hamar elkezdtek zavarni , akkor sajnos amúgy sem lett volna ennek jövője!
2015. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!