Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom befolyásolni a...

Hogyan tudom befolyásolni a hitet magamban?

Figyelt kérdés
Gyakorlati tanácsok kellenének. Meg kell tennem valamit, de tartok a kimenetelétől, félelemmel, hit nélkül viszont nem fog menni. Arra gondolok, hogy teljesen levetkőzöm a félelmeimet, hogy az én életemet nem befolyásolja ennek ez a történés vagy nem történés, de a tudatom nem engedi csak időlegesen. A másik lehetőség, hogy próbálok közönyös állapotot felvenni, de eközben a tudatalattim ugyanúgy kattog, hogy mi lesz. Mit lehet ilyenkor tenni?
2014. jún. 13. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl kellene már lépni a múlton, fel kell dolgozni az eseményeket. Le kell ülni és el kell rajtuk gondolkodni, hogy miért úgy történtek, ahogy, mit tehettél volna másképp, mit tehettél volna ellene és tanulni a dolgokból, mert csak így fog menni a túllendülés.
2014. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a múlt, én egy jövőbeli dologról beszélek.
2014. jún. 13. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
"a tudatalattim ugyanúgy kattog, hogy mi lesz" ez a múlt miatt kattog. Azért "tudatalatti, mert sötét, nem látod az összefüggéseket benne, mert sokszor nem is látható, mert 3 év alatti dolgokról van szó. Ennek a tudatalatti területnek világosnak kell lennie, hogy ne húzzon le, hogy a jelenben tudj szabadon dönteni és szabadon élni.
2014. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Így már világos, köszönöm, csak hirtelen úgy jött le a válasz, hogy egy konkrét dologról beszélünk, de most már értem, hogy inkább rossz tapasztalatokról.
2014. jún. 13. 09:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van, az ember félelmei a rossz emlékekre, tapasztalatokra épülnek és ha azokon sikerül valahogy túllépni, akkor a félelmeit is le tudja vetkőzni.
2014. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 13. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen hitet?
2014. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vallásos hit. Olyan hit, hogy ha megteszek valamit, higgyek benne és ne a negatív érzések legyenek bennem, a félelmek, hogy mi lesz, ha nem sikerül.
2014. jún. 13. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz,de ha hiszel benne,menni fog!:)
2014. jún. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!