Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, hogy a...

Titeket nem idegesít, hogy a legtöbb anya (tisztelet a kivételnek) azt hiszi, hogy ő .. a spanyol viaszt mert van egy kisbabája vagy kisgyereke?

Figyelt kérdés
Pl a biciklisúton mennek,nemtudnak arrébb menni,vagy egy szűk járdán,vagy felháborodnak ha nem adják át mások a helyét stb.?
2015. szept. 6. 12:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Engem nagyon felb.sznak. Múltkor barátommal mentünk busszal apumékhoz,és ott volt egy anya,a kölyke az ölébe,de ilyen "kenguru" is tartotta,odaálltak mellénk. Rajtunk kívül sok fiatal meg 30év köürli ült,de a csaj szülei( 60-70 éves papók meg nyanyák) elkezdtek cs.sztetni minket,hogy mit képzelünk mi magunkról egy gyermekes anyát hogy nem engedünk leülni,meg hogy már 25 éve ezmegy :D Idióták. Már csak azért sem álltunk fel.
2015. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Engem az idegesít, hogy némelyik anyának láthatóan nem sikerült alapvető erkölcsi normákat és udvariasságot nevelni a hülyegyerekébe. Vagy a gyerek volt hozzá túl idióta, ez esetben részvétem az anyjának.
2015. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
45%
Lehet, hogy át kellett volna adni okoska! Majd emlékezz erre a nőre, ha te is cipeled a buszon a "kölyködet"!
2015. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
43%
Egyes! Anyádat is gyűlölöd, meg a férgét? Önmagadat? Hát tényleg férget nevelt belőled!
2015. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
De, nagyon idegesít. Pont ugyanannyira, mint a bunko kis tizenéves, aki konkrétan azt hiszi, nála okosabb a földön nincs és nélküle meg is állna a világ.
2015. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
17%
KÍVÁNCSI VAGYOK, 1-es SZENNYET MEDDIG TŰRIK MEG AZ OLDALON?
2015. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Az 1 és 6 valaszado láttán komolyan támogatom az abortuszt
2015. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Hát van némi zavar egyes nők fejében, az biztos. Azt hiszik, gyereket nevelni valami ritka tünemény, amely egy rakás előjoggal jár a számukra. Közben meg gyereket nevelni a leghétköznapibb dolog a világon. Kb. százmilliárd ember élt eddig valaha a világon, ezek túlnyomó része csinált és nevelt életében gyereket. Kb. annyira különleges dolog a gyereknevelés, mint az, hogy ruhát visel az ember.
2015. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Itt 2 külön kérdés van.


1. Én gyerek nélkül is utálom mikor a blvárosi szűk járdákon bicajoznak egyesek, és még rám is csenget. Nem értem miért kresz-szabály h járdán tilos biciklizni, amikor semmi szankció. Oké értem én h ott biztonságosabb, de kinek? Még nincs gyerekem, de pont zavarna is hogy mondjuk egy kis tipegőt ott kell rángatnom nehogy elüssék.


2. és igen, azt is utálom mikor az anyaság, szülőség tényétől valaki külön felmagasztalást igényel és az egész életét feláldozza. Szerintem ez egy külön kaszt, és valszeg azok tartoznak ide, akiknek az életbe ez az egyetlen amit fel tudnak mutatni, hogy szült egy gyereket. Sztem ezektől az anyáktól, anyósoktól menekülnek 30 év múlva a gyerekei, mert még mindig csak egy 5-10 éves gyereket lát a felnőtt gyerekében.

2015. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Van, ami zavar, van, ami nem.

Nekem alap, hogy átadom a helyet, kismamának, időseknek, kisgyerekeseknek, de bárkinek, akin látom, hogy gyenge vagy rosszul van.

Az zavar, amikor rátolják a babakocsit a lábamra, mert 1 cm-t nem hajlandók arrébb menni. Meg amikor ketten egymás mellett sétálnak babakocsival, de nem hajlandók egy pillanatra sem egymás mögött menni, te meg ugord át őket, vagy menj az autók közé.

Az is idegesít, amikor a gyerekek a koszos cipőjükkel állnak a buszon az ülésen vagy rugdosnak másokat. Vagy amikor boltokban pakolnak össze-vissza. És ezekért a szüleik nem szólnak rájuk.

Na meg, ha nincs gyereked, akkor te nem vagy ember, neked nem lehet véleményed, mert te semmit sem értesz. Az ilyeneket utálom, akik azt gondolják, hogy ők felsőbbrendűek, mert már van gyerekük.

2015. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!