Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez egoistáskodásnak számít?

Ez egoistáskodásnak számít?

Figyelt kérdés

Elkezdtem itthon edzeni triatlon edzések mellett felsőtestre és egy-egy fél óra, óra után meg szoktam magamatnézni a tükörben, hogy mennyit haladok... Nem szoktam fotózni magam soha, csak megnézem. Senkinek se hencegek vele. Ez nem durva?

15/F



2015. szept. 6. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis,nem egoistaság...

Ha nem nézed meg magad soha akkor nem tudhatod hogy hol tartasz.

2015. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

keress rá zyzzre,neki erről szólt az élete és büszke volt rá.

szóval ha van már mire akkor nyugodtan hencegj vele.

2015. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám sokkal durvább.

Ő akárhányszor elmegy a tükör előtt, nézegeti a befeszített bicepszét, ha épp nincs rajta póló, akkor egy kész testépítő show-t levág a tükör előtt :D

De ő sem másnak mutogatja, nem is teszi fel faszbúkra, csak magának tetszeleg. Ő mondjuk kicsit egoista...

De szerintem de ennyi infó alapján nem vagy az. Én is elkezdtem tömegnövelni fél éve, és én is szoktam nézegetni, hogy épp hogy nézek ki :)

22/L

2015. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Narcizmusra gondoltál?

Egyébként ez annak sem számít

2015. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!