Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondja el nekem, hogy...

Miért mondja el nekem, hogy nyomul rá valaki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel elég sokat dumálunk, (felbukkant egy régi lány "ismerősöm" akitől régen akartam valamit amiről tud ő is, aztán mondogatja nekem, hogy már megint nyomul rá az a tag, meg írkál neki.. Azért mondja, hogy engem idegesítsen vele, vagy nincs semmi jelentősége?:D (egyébként nekem tetszik ez a bizonyos lány, és sztm fordítva is így van)

2015. szept. 7. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy a te közeledésedet szívesebben venné.
2015. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem egy ilyen szituáció vett el az életemből hosszú éveket. Volt egy lány, aki kavart az én osztálytársammal, de mindig összevesztek valamin. Órák közben a haverom leveleket írkált neki, hogy kiengesztelje, de nem tudott jól fogalmazni. Kérte, hogy segítsek. Belementem, s közben megismertem a lányt, tetszett is később nagyon. Mikor randizni hívtam volna, még mindig a haverom kellett neki, pedig az veszett kapcsolat volt első perctől. Én bezzeg mindig vigasztaltam a lányt, hogy majd kibékülnek. Mivel a lány nem viszonozta a közeledésem, összeroppantam. Azt mondta, nagyon szeret engem, de csak barátként. Beleroppantam. Később persze ők is szétmentek, de mai napig fájó pont nekem, mert mindent megadtam volna neki. Azóta persze családos asszony lett és a többi..

Ezt csak azért írtam, hogy ilyen szituációk, (hogy tetszik, de a másik pasiról dumál) nagyon kellemetlen tud lenni. Hagyd a fenébe

2015. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, mert tudom h kamuzik :DD Most csak "barátok" vagyunk, mindketten megmondtuk a masiknak, hogy nem akar semmi olyat(persze én kamuztam)
2015. szept. 7. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem általában nem nagyon szokott érdekelni más ember magán élete.És így nem is szoktam vele foglalkozni.
2015. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

namármost én remélem, hogy nm ismerlek :D

mégpedig azért, mert egy régi fiú "ismerősömnek" elmondtam h megint nyomul rám 1 srác.. xdd

és az a valaki akart valamit amit tok.. szval lehet h ismerlek :'D


jelentősége az ilyeneknek általában nincs. (vagy de :p)

[[ide most kéne irnom vlmi okosságot, de nm tok :'D]]

2015. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!