Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomul rám a barátnőm nővére!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul rám a barátnőm nővére! Azt mondja szakítsak a húgával és inkább vele járjak. A barátnőmmel 8 hónapja járunk még nem feküdtünk le egymással, még szűz. Mit csináljak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

17F vagyok, a barátnőm 16.Nyolc hónapja járunk.

A hétvégén elmentünk bulizni, mi ketten, a barátnőm a nővére (18L) meg pár haver egy discoba.Egy kicsit sokat ittam, (nem voltam berúgva, nem voltam kotta részeg, de jól éreztem magam) a barátnőm és a nővére nem ittak alkoholt.

Az történt, hogy amikor elmentem a mosdóba, a barátnőm nővére utánam jött és kifele menet megállított hogy beszélni akar velem, majd berángatott a női wc-be és rámnyomult.Igazából kicsit erőszakos volt és teljesen meglepett, szóval lesmárolt, még tiltakozni sem tudtam, ráadásul eléggé izgalmas is volt a dolog, szóval annyi történt hogy lesmárolt meg hogy -szoknyában volt- és lenyúltam...más nem történt, utána sikerült elszabadulni tőle.

A barátnőmnek ezt nem mondtam el!!!

Most viszont az történt hogy a nővére folyamatosan keres msn-en meg sms-eket irogat, hogy szakítsak a húgával, meg hogy inkább őt válasszam, mert a húga még kislány (ez igaz, néha tényleg gyerekesen viselkedik) ő meg már igazi nő, meg hogy ő megad nekem mindent amire nekem szükségem van és nem csak fognánk egymás kezét, meg hogy tudja hogy a húgánál többször próbálkoztam és mégsem feküdt le velem, (a barátnőm még szűz) és azt is tudja hogy nem is fog velem lefeküdni, mert bár szerelmes belém, de túlságosan fél a szextől...(Ez utóbbiban van is valami, mert a 8 hónap alatt mióta járunk, kb. 10x próbálkoztam vele, romantikus hangulat, virágszirmok mindenütt a szobában stb. de mégis ellenállt, azt mondta hogy még nem jött el az ideje.)

És most nem tudom mit csináljak...Nem akarom megbántani a barátnőmet, de a nővérének is totál igaza van és a nővére is csinos lány...Mit csináljak???


2010. márc. 22. 07:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát most vagy szerelmes vagy a barátnődbe: ekkor mondd el neki, hgy mit tett a nővére, és külld el a nővért a búsba,

vagy nem vagy belé szerelmes, ekkor szakíts vele, de a nővérével ne kezdj ekkor se, mert abból úgyse lenne semmi és nagyon megbántanád azt, aki szeret téged. Van még a világban rengeteg csaj, aki nem gyerekes és nyomulhatsz rájuk.

Szóval a nővért meg mindenképp küldd el a fenébe, az ilyen nő milyen már, aki a kishúga pasiját akarja lenyúlni? Ez nála sima rivalizálás, nem te kellesz neki, hanem a dicsőség, hogy elvette a húga pasiját... Szánalmas. Tudja, hogy ki vag éhezve és erre hajtott rá. Független pasit meg se bír szerezni, csakmás kiéhezett pasiját???

2010. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is zavard el az öreget, míg kárt nem tesz benned! A barátnődnek meg nyugodtan elmondhatod, mit tett testvérkéje. Míg ő másképp nem meséli ráadásul.
2010. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
3%
és mind a kettő sok neked egyszerre ? kettővel simán lehet bírni a te korodban sztem
2010. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Most azt nem tudom hogy tesztelnek csak vagy valami más van, de mondjuk a nővére tök be volt indulva tiszta nedves volt...és ha tényleg igaza van a nővérének, hogy a barátnőm nem fog lefeküdni velem annak ellenére hogy szeret, akkor tényleg semmi értelme, de másrészt meg a barátnőmet nem akarom megbántani meg nekem ő kellene elsősorban...
2010. márc. 22. 08:44
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Undorító a csaj és ráadásul milyen testvér? Ha szexelni akarsz akkor sem őt válaszd. Szerintem meg ne mond el a barátnődnek, ezt te intézd el diplomatikusan. Ha szereted a barátnődet vársz rá, de ne a nővérével kavarj! Az msn-szövegekre ne reagálj, képes lesz ez a tyúk még arra is, ha valami biztatót írsz odahívni a hugit és megmutatni neki. Érted! Te is fiatal vagy még és a barátnőd is. És gondolj bele ez a 16 éves lány még szűz, és nem adja egykönnyen magát, meg kell becsülnöd.
2010. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%
Hagyd ott mind a kettot. Jo vege ugysem lesz!
2010. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%

Első ismét.

Mondjuk ha 8 hónapja jártok, akkor az a csaj miért nem feküdt még le veled??? Ezen gondolkoztál már?

Én 16 évesen, 2 hét járás után feküdtem le az első pasimmal. És nem azért, mert csapodár vagyok, összesen 4 pasi volt életembe, akivel szexeltem. Ezt 2 hét után is el lehet dönteni. Aki 8 hónap után se kész rá, ott gond van...

35/L

2010. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a gond, a barátnőm mindig azt mondja hogy csak én kellek neki meg hogy szeret és hogy komolyan gondolja a dolgokat...lehet hogy a nővérének van igaza hogy túlságosan szeret és ezért fél tőlem?
2010. márc. 22. 09:29
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
16 évesen még én sem akartam szexelni, ez teljesen érthető a részéről, szerintem. 21/L
2010. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
Dugnám mind a kettőt, mint a lopott biciklit.
2010. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!