Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne ciki ha...

Szerintetek nem lenne ciki ha bejelölöm facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. egy "faluba lakunk" sokszor látom. viszont kicsit be is jön.

szerintetek nem lenne ciki bejelölni?


2015. szept. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. A facebookon általában úgyis mindenki fűt-fát bejelölget,akibe belebotlik.:D Szóval jelöld be nyugodtan :)Szerencsés vagy ilyen szempontból, mert a fiúnak aki nekem tetszik nincs facebookja, és nem tudom,hogy beszélhetnék vele.:(
2015. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szarvaslány válasza:
Nem tudom, nálatok mi a trend, de én jobban preferálom a személyes megszólítást. Ha első ízben akarsz vele beszélni, akkor nyugodtan szólítsd le. Ha ezt cikinek tartod és oktalannak, akkor elárulom, hogy a facebookon való bejlölés is az lenne. Ha nem tudod, hogy hogyan szólítsd meg, abban is tudok segíteni, nyugodtan szólj.
2015. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Barátnőmmel voltam kint a parkba.

ott volt a testvére is és ugyanugy hívják mint ezt a fiút. és eszembe sem jutott.

ráköszönök a fiúra hogy Szia Xy

a másik fiu hirtelen felnézett és nézett.

2015. szept. 7. 21:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Felnézett és nézett engem*
2015. szept. 7. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!