Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a facebookon az "ismerőseim...

Ha a facebookon az "ismerőseim" nem lájkolják a képem, akkor az egy béna, ciki, gagyi kép?

Figyelt kérdés

- egyébként szerintem egész jó, nem tükrös szelfi.


Mások igénytelen képeit miért pislákolják több százan? amikor homályos szemcsés stb?



2015. márc. 24. 21:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*lájkolják
2015. márc. 24. 21:49
 2/11 anonim ***** válasza:

Lájkolni sok esetben olyan képeket szoktak, ahol kint a csöcsöd,pucsítassz..

Lehet, hogy csak magukkal törődnek, vagy amúgy sem szoktak gyakran lájkolgatni.Az is lehetséges amúgy, amit te mondtál, de ki tudja.

2015. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A lájk a népszerűség mérőfoka.

Nekem is van egy tök jó, művészi profilképem, de mivel nem vagyok népszerű, így csak 7 lájkot kapott, míg másnak egy sima képére érkezik vagy negyven.

2015. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
80%

En is ezen gondolkoztam minmi.

Uj profilkepem lett. Jol sikerult szep az arcom jo a feny is...mindig kb30an lajkoljak a kepeimet ez meg max10en..nem ertem.


Lehet hogy nem latjak... En azt figyeltem meg higy delutan 5-6korul erdemes kepet feltenni mert akkor faceznek a legtobleg.

Napkozben mindenki dolgozik stb.


Amugy az en uj peofilkepemet a parom pl. Nem is lajkolta...nagyon nem izgat :)


Amugy meg egy tipp: nagyon ritkan valtsd le a keped. Igy erdekesebb lesz ha ujat teszel fel :)

2015. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Ez a legnagyobb problémád? Mi lesz itt...ooo
2015. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 válaszoló!!

Szerintem minden apró problémának van háttere, csak lehet, hogy tudat alatt.

2015. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindentől függ a dolog. Én feltettem pl. olyan képet, ami egy rendezvényen készült, nem lájkolta senki, mert a kollégáim még nem ismerőseim, és munkával kapcsolatos dolog volt. A többieket nem érdekli. Vagy ha rossz időben tetted ki, amikor mindenki suliban van, akkor sem lájkolják. Én egyszer viccből kiraktam valamit 2 évvel később, és először 0 lájkot kapott, aztán meg vagy 20-at.


De amúgy sem jelenti, hogy gagyi. A like jelentése elégéé más ma már. Többnyire kb olyan mint egy láttamozás.

2015. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A facebook szelektal hogy mit mutat meg az allapotjaid kozul masoknak. Ha pl. egymas utan posztolsz sokat, akkor se latjak mindet csak amirol a FB azt gondolja hogy erdekesebb
2015. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Az én kèpeim senki se likeolja, mert ronda és nèpszerűtlen vagyok
2015. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
58%

9/9 Ez aztán a pesszimizmus! De ha így állsz hozzá, elég valószínű, hogy nem is fogják...


kérdezőnek: én is kirakok egy képet, lájkolja anyám, apám, bátyám és ennyi. Jelöljük be egymást, és lájkoljuk a másik képét! >.< :DDDD Jó ez hülyeség :D

2015. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!