Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki segítene megírni a...

Valaki segítene megírni a könyvemhez a férfi szemszöget?

Figyelt kérdés

Nem akarom túl nőiesre. Határozott férfi katonai jellemet kellene ,, kiépítenem" és kellene valaki aki ,, leellenőrzi" , és segít átfogalmazni az esetleges hibákat.

Röviden : Adott egy 20 éves férfi , aki 16 éves kora óta egyedül él katonai táborokban, de ez idő alatt felemelkedett a semmiből, kitűnő harcos, és al-osztagvezető. Hirtelen a nyakába varrnak egy elkényeztetett lányt( 15 éves) akit minden áron meg kell védenie. A fiú körözés alatt áll. Büszke , makacs és egoista , ami csak egy álca a céljai elérése érdekében. FONTOS! A katona és a kislány nem fog összejönni, mert ez nem love-story.

A harc jelentekben is kellene egy pici segítség. Előre köszönöm :)



2015. szept. 8. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én büszke, makacs, és egoista vagyok, ha ez segít valamit:D.
2015. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és segíteni is van kedved? :)
2015. szept. 8. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
A Wasabit ha megnézed akkor ott a jellemrajz a pasiról:D
2015. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, segítek ha kell.
2015. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a jellemrajz meg van , a történet is, csak már megkaptam egy-párszor , hogy nem-mondd-ilyet/ nem- így-beszél/ nem -is -gondol- erre/ fejtsd-ki-részletesen-hogy-látja-a-nőt és ezek szeretném elkerülni , mert ez a 2. kötete lenne :) ( az 1. már megjelent)
2015. szept. 8. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el előtte az Északnyugati Átjárót.

Kicsit arra a könyvre hajaz.

2015. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én korban majdnem megegyezek vele és a jellemzők is illenek rám, ráadásul szeretem a katonai dolgokat.
2015. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!