Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a pasik?...

Miért csinálják ezt a pasik? Mi ezzel a céljuk?

Figyelt kérdés

Egyik nap tök jól elvagyunk, jókat beszélgetünk, nevetünk, flörtölünk, másnap mintha levegő lennék. Aztán megint másnap újra beszélgetés, stb., és így tovább. Miért kell beiktatni ilyen leszarom napokat?

A félreértések elkerülések végett, nem macsókról van szó, és általánosítani sem állt szándékomban, de eddig velem mindig ezt csinálta mindenki.



2015. szept. 6. 10:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint felváltva, egyik nap jól elvagyunk, másnap semmi.
2015. szept. 6. 10:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Szemmel láthatóan nem vesznek komolyan.

Neked kell rájönnöd,miért van ez így?

2015. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálják, de csak azok, akik nekem is bejönnek...xd
2015. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, először magadban kellene keresni a hibát?
2015. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kedvüktől függ. Ha szar kedvem van vagy fáradt vagyok, én se vagyok kíváncsi senkire.
2015. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azért mert ti nők sem veszitek magatokon észre de ez kell nektek. Akivel mindig kedves voltam az lelépett mielőtt komolyra fordult volna. Aztán teljesen összetörtem hogy nekem semmi sem jön össze mert a bunkó srácok mindig elviszik előlem a lányokat. Ekkor elhatároztam hogy kedves leszek majd amikor már érzem hogy lesz valami beiktattam ilyen "leszarom" napokat és érdekes módon működött. Hónapok múlva amikor éreztem hogy már nem olyan a vonzódása a hölgynek irántam mint korábban tartottam pár leszarom napot és újra előjött nála a régi erzes...
2015. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet szar napja van.
2015. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez mi a sz*rnak lett áttéve ebbe a kategóriába?? Nem is illik ide :SS

B+gyk

2015. szept. 6. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés is egyiknap ott van másiknap itt. :D
2015. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!