Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha facebookon egy ismerősötök a ti ismerőseitek között kutakodna, és néhányra rá is írna?

Figyelt kérdés
Mármint azokra, akiket ugyan nem ismer, de szimpatikusak számára ránézésre, hogy beszélgessen velük üzenetben.
2015. szept. 9. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, hagy barátkozzon.
2015. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen eset, egyik ismerősöm kérdezett a másikról, hogy szimpatikusnak találja, nekem mi a véleményem róla, mert esetleg ráírna, bejelölné.

Semmit. Miért ne barátkozhatnának?

2015. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Egészségére :D Amíg nem megy át zaklatásba.
2015. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk. Majd egymás között lerendezik. Nekem is írt már ismerősöm ismerőse, hogy szeretne bejelölni, mert tetszem neki. Mondtam, hogy nem szeretném. Még írt párszor, aztán annyi. De az ismerősömnek ehhez semmi köze, meg nem haragudtam ezért rá, meg nem is panaszkodtam neki, hogy júj az ismerősöd írt nekem.
2015. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezzel a valaszommal leszek szimpatikus, de tobbek kozott ezert is titkositott, hogy kik az ismeroseim. Ha esetleg bejonne a dolog es osszejonnetek gondolom orulnek neki, de egyetemi csoportban volt hasonlo, hogy a srac a csajok felenel beprobalkozott es zaklatta oket, amig a vegen ki nem raktak onnan...
2015. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
így ismertem meg a barátnőmet... nincs ebben semmi.
2015. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nincs mit szólni, max. irigy lehet az ember, ha egy neki tetsző Facebookon ismerős csajnál nem mert kezdeményezni, haverja meg felszedte.
2015. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!