Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vissza szoktatok írni facebook...

Vissza szoktatok írni facebookon ha valami ismeretlen, vagy ismerős ismerőse üzenetet ír nektek?

Figyelt kérdés
Mitől függ, hogy visszaírtok-e?
2015. szept. 9. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisan ír és észreveszem az üzenetet, akkor mindig visszaírok. Ha bunkó a stílusa, akkor nem.
2015. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megkérdezem mit akar
2015. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisan ír, akkor persze, válaszolok.
2015. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedvemtől függ. Van úgy, hogy nincs kedvem üzenetekkel foglalkozni, azt nem nézem meg jó ideig majd elfelejtem.
2015. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reálisan nézve évekig észre sem veszem, mert az egyéb üzenetekbe megy, amit sose nézek. :D

Egyébként meg attól függ, hogy mit akar. Ha rámír, hogy "szia, XY haverja vagyok, tudom hogy jóban vagytok, ezért örülnénk, ha eljönnél a meglepetésbulira, amit szervezünk neki" az más, mint a "szia cicus, szexi vagy, nincs kedved dugni?"

2015. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!