Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?...

Hogyan szerezzek barátokat? Félek kezdeményezni.

Figyelt kérdés
Általában mosolygok,kedves vagyok,de ismeretlennel,vagy olyannal,akit alig ismerek nagyon nehezen beszélgetek,és sokszor lefagyok,ilyenkor nem tudom mit mondjak,csak idiótán mosolygok.Hogyan küzdhetném le?És beszélhetnék normálisan?

2014. okt. 16. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélgetünk? Hány éves vagy?
2014. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neten keresztül nekem mindig könnyebben ment a kommunikáció, az ismerkedős részhez neked is tudom ajánlani.
2014. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Neten keresztül nekem nincs semmi bajom, de akkor pedig hogy írjak rá? :s
2014. okt. 17. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval most egy konkrét személyről van szó, akivel barátkoznál/ismerkednél, vagy csak úgy általánosságban tetted fel a kérdést?
2014. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy általában.
2014. okt. 17. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát mindenképp olyan embereknél érdemes próbálkozni, akiknek szintén van igénye új barátságokat kötni. Ilyenkor pedig elkezdődik az ismerkedős rész, amikor meséltek egymásról és ez már remélhetőleg elég beszédtémát fog szolgáltatni egy jó időre.

Ha már megvan a közös szimpátia, maguktól fognak jönni a gondolatok, ne aggódj! :)

2014. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. okt. 17. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nincs mit :D

Egyébként lehet, hogy hülye kérdés, de ezek szerint nincsenek is nagyon barátaid??

2014. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem sok barátom van, de mindenkivel kijövök, úgy általánosságban, csak kezdeményezni félek...:s:)
2014. okt. 18. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!