Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az internetes kapcsolatok...

Az internetes kapcsolatok tényleg ilyen semmirevalók, vagy csak én nem tudok egy normálisat kialakítani?

Figyelt kérdés

Ami a legnagyobb bajom vele, hogy teljesen egyoldalúak valamiért az internetes kapcsolataim. Mivel nekem nincsenek igazi, élőbeli kapcsolataim, így nagyon örülök neki, ha valaki rendes velem végre (ez csak interneten szokott megtörténni), és az iránt sokat érdeklődök, szeretek vele írogatni. Szívem szerint élőben találkoznék velük, de arra többnyire nem nagyon van lehetőség. De ez az érdeklődés teljesen egyoldalú úgy veszem észre, a másik teljesen sz*rik az érzéseimre, mindenféle lelkiismeret-furdalás nélkül beletapos a lelkembe ha valami baja van, és ha megsértődnek képesek minden eddigi dolgot semmibe se véve egyből megszakítani velem a kapcsolatot. Szóval kb. ennyit ér nekik az egész.

Meg amúgy is szerintem csak eltűrnek mind és nem kedvelnek semennyire.


Az internetes kapcsolatok miért ilyenek mindig? Vagy csak én fogok ilyeneket ki?


2015. szept. 10. 07:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kegyetlen leszek, de őszinte: a probléma veled van.

Ne az internetet és a másikat okold. Talán gyanús lehet, hogy élőben sem tudsz minőségi kapcsolatokat kialakítani. Akkor miért várod, hogy neten, ahol csak néhány személytelen, írott sor vagy a képernyőn egy profilkép mellett (amin jó esetben legalább te vagy és nem egy focilabda), majd tökéletesen megkedvel valaki?

A netes kapcsolatok amúgy sem érnek sokat, tényleg túl személytelen. És a legtöbb csevegőpartner teljesen sablonos és unalmas. Ráadásul olyanokkal beszélgetsz, akivel nem kivitelezhető legalább hébe-hóba a személyes találkozó...

Túl sokan estek át a ló túloldalára. Praktikus dolog az internet, de nem egy valóságos hely. Az emberek arctalanok, színlelnek, túl sokat megosztanak magukról vagy inkább arról, akinek látszani szeretnének...

Inkább a valóságban próbálkozz, többet ér. És ha nem megy, akkor tarts önvizsgálatot. Tudod, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz hülye.

2015. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hova lett a kérdező? Nem tudok írni neki.
2015. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!